Detská sada na pečenie

Vlastná sada na pečenie pre vašich malých pekárov a pekárky vhodná na spoločné pečenie nielen v detskej kuchynke!

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

19.6 €
16.2 € Bez DPH

Je vaše dieťa malý MasterChef? Podporte jeho kreativitu v kuchyni 5-dielnou sadou na pečenie od značky Melii. Táto sada je skvelá pre deti, ktoré milujú varenie, aj pre rodičov, ktorí sú dostatočne odvážni so svojimi deťmi pripravovať dobroty v kuchyni. Pokiaľ si nebudete všímať neporiadok, dočkáte sa so svojimi deťmi báječných spoločných zážitkov. Najlepšie chutí to čo si sami uvaríte!

Toto kuchynské náčinie je navrhnuté pre malé ručičky a obsahuje malý valček na cesto, silikónovú metličku, silikónovú obracačku a stierku a silikónovú mašlovačku. Súprava na pečenie je vyrobená z potravinárskeho silikónu s odolným vnútrom.

A pokiaľ nie je váš potomok ešte pripravený na prácu v skutočnej dospeláckej kuchyni, určite užije set na pečenie v detskej kuchynke!

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

  • možné mať v umývačke, okrem valčeka na cesto, ktorý je nutné umývať v ruke
  • vyrobené z potravinárskeho silikónu
  • obracačka, stierka a mašlovačka sú odolné teplotám až 230ºC

 

Materiál: metlička, valček - silikón, nerezová oceľ, PP; špachtlička, obracačka, mašlovačka - silikón, železo

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 22 x 7 x 7 cm

Hmotnosť: 222 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Okrem valčeka na cesto je možné umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia vyhoďte! Vždy skontrolujte teplotu potravín pred podaním dieťaťu! Nikdy nedávajte do mikrovlnnej rúry!

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: fialová, růžová, zelená, šedá

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon, železo

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz