Ve dnech 28.2-2.3.2024 se náš mimmo team účastní veletrhu ProDítě v Brně. Maloobchodní objednávky mohou být v těchto dnech zpracovány s prodlením.  
Velkoobchodní objednávky budeme expedovat v týdnu od pondělí 4.3.2024.
Děkujeme za pochopení!

Ako sa starať o hračky My Teddy


Milé deti,
až zo severskej krajiny Dánsko, kde, predstavte si, majú skutočnú kráľovnú, k nám pricestovali hračky My Teddy. Niektorým z vás už robia spoločníkov a my vieme, že sa im u vás darí dobre. Spia s vami v postieľke, cestujú s vami do sveta blízkeho i ďalekého, pomáhajú vám keď vás niečo bolí a pozerajú sa na vás veľkými očami. Aby vás na ceste detstvom sprevádzali naše hračky čo najdlhšie, pripravili sme si pre vašich rodičov krátky návod, ako sa o tých chlpatých, okatých a hebkých kamarátov starať.
Majte sa pekne a pozdravujte doma!
Vaše mimmo

Milí dospelí,

ďakujeme, že ste pre svoje deti zvolili hračky od značky My Teddy. Ihneď po príchode domov, alebo ešte pred obdarovaním dieťaťa, vyberte hračky z plastového vrecka, alebo krabičky a odstráňte všetky ceduľky, plastové háčiky a iné drobné plasty. Až potom môže dostať hračku do ruky bábätko, alebo batoľa. Všetky odstránené časti, vrátane obalu, dajte do triedeného odpadu, alebo ich uschovajte tak, aby sa k nim nedostali deti. Je to pre ich bezpečnosť. Tých detí.

Udržať detské hračky v čistote je dôležité, obzvlášť v dnešnej dobe. A pretože sme tiež mamy, tak vieme, že takéto hračky sa často zašpinia. Ako teda vyčistiť plyšáky My Teddy, aby mohli byť stále v blízkosti vašich detí?

Všetky plyšové hračky, usínačiky a maznáčiky je možné vyprať v práčke na 30 stupňov. Používajte jemný prací prostriedok, radšej dvakrát vypláchnite. Bábätko cíti radšej vôňu mamičky ako pracieho prostriedku či aviváže :-). Žmýkajte pri veľmi nízkych otáčkach, alebo vôbec, nechajte odkvapkať a dokonale vysušiť. Pokiaľ bude potrebné, môžete hračke našuchoriť kožúšok studeným vzduchom v sušičke - ale len krátko!

Silikónové hryzátka s plyšovou hlavičkou možno tiež vyprať v práčke na 30 stupňov, pred vypraním vložte do vrecka určeného na pranie jemnej bielizne. Nežmýkať.

Silikónové hryzátka umyte v teplej vode s trochou prostriedku na riad. Opäť dobre opláchnite a osušte.

Silikónové korálky a klipy na cumlík sú z antibakteriálneho materiálu. Umývajte ich iba v ruke, nevyvárajte.

A pre poriadok ešte dodávame, že žiadna z hračiek My Teddy nemá rada umývačku, mikrovnku, kuchynskú rúru a akýkoľvek sterilizátor. Tak ich tam prosím nedávajte.

Ďakujeme.