Hrnček so slamkou a počítadlom 340 ml - modrý

Štýlový hrnček so slamkou a zároveň zábavná hračka = vaše dieťa sa môže baviť točením, počítaním a hraním s rôznofarebnými korálkami pripevnenými okolo viečka.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

8.8 €
7.2 € Bez DPH

Vyladený hrnček so slamkou pre všetkých malých neposedníkov! Hrnček so slamkou alebo malá hračka? V hrnčeku od značky Melii nájdu vaše deti oboje - zábavu im poskytnú malé guličky po krajoch hrnčeka, s ktorými možno točiť alebo ich počítať. Hrnček poslúži doma aj na cestách, ľahko padne do detských ručičiek a objem 340ml je práve tak akurát, aby poskytol dostatočnú hydratáciu a hrnček s nápojom nebol príliš ťažký.

 

Vhodný pre deti od 12 mesiacov.

 

  • Guľôčky sa dajú z hrnčeka vybrať
  • Skvelý na cesty aj na doma
  • Viac ako len hrnček: deti bavia točiť guličkami dookola, učiť sa farby a počítať guličky
  • Netečúci 
  • Viečko ochráni vrch slamky od nečistôt
  • Guličky je možné z hrnčeka zložiť

 

Materiál: PP, ABS, silikón

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 15,2 x 10,4 x 10,4 cm

Objem: 340 ml

Hmotnosť: 122 g

 

Údržba: Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé súčasti a umyte ich vo vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Odporúčame ručné umývanie jemným prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, špongie ani drhnúce podložky, ktoré by mohli výrobok poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu. Uistite sa, že slamka je v správnej polohe, aby ste eliminovali možné zablokovanie viečka pri zatváraní pohára. Slamku pravidelne čistite vhodnou kefkou.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zmenu farby výrobku. Toto nemá vplyv na funkčnosť výrobku a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte na tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo na perlivé nápoje. Nepoužívajte slamky na šťavy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Slamku nikdy nepoužívajte ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti výrobku v dobrom stave, a v prípade známok opotrebovania ich dieťaťu nedávajte. Nenechávajte na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti zdroja tepla. Nevkladajte do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: modrá

Materiál: ABS, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz