Silikónové tégliky na potraviny Snap&Go 118 ml - 4ks

Prvé kŕmenie a občerstvenie väčších detí bude jednoduchšie a navyše s farebnými spojovacími pohárikmi aj zábavnejšie.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

19.6 €
16.2 € Bez DPH

Tégliky, ktoré budú sprevádzať vaše dieťa od prvých príkrmov až do školy. Mrazíte príkrmy pre vaše dieťa? Potrebujete malé tégliky na malé porcie? Do desiatových a obedových boxov by sa hodil malý téglik na kečup, hummus, horčicu, oriešky? Potom ste práve našli, čo hľadáte!

Tieto tégliky sú vhodné do mikrovlnky a jedlo môžete podávať dieťaťu rovno z téglika. A nemusí to byť iba príkrmy. Tégliky možno k sebe horizontálne spojiť a naplniť rozličnými potravinami a využiť ako "vláčik" na desiatu: naplňte tégliky hroznovým vínom, piškótami, gumovými medvedíkmi, lesným ovocím, chrumkami a lákavá desiata na doma alebo kdekoľvek na cestách je na svete. Pre lepší prenos téglikov na cestách ich môžete rozložiť a skladovať vo vertikálnej polohe.

Farebné kelímky skvele doplnia školské desiatové boxy, jedlonosiče a obaly na jedlo. Jedlo doma, na cestách, v škole alebo v prírode bude s týmito krabičkami o niečo zábavnejšie a hravejšie.

 

Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

 

  • 4 odnímateľné a stohovateľné farebné nádoby
  • 2 možnosti uskladnenia - tégliky je možné k sebe prichytiť horizontálne aj vertikálne
  • vzduchotesné a nepriepustné zatváranie zabráni vyliatiu
  • veľmi jednoduchá údržba
  • vhodné do mikrovlnnej rúry (ohrievajte vždy bez viečka a skontrolujte teplotu pred podaním dieťaťu!)
  • vhodné do mrazničky
  • je možné umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: silikón

Farba: fialová, modrá, zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz