Silikónová forma do mrazničky na detskú výživu - mätovo zelená

Praktická silikónová forma do mrazničky vhodná nielen na detskú stravu.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10.4 €
8.6 € Bez DPH

Hľadáte vhodné formy na skladovanie domácich pochutín alebo iných malých porcií potravín? Silikónové formy do mrazničky sú skvelým riešením!

Forma ponúka 10 porcií, každá s objemom 59 ml. Forma umožňuje nekonečné možnosti použitia, a to nielen na domáce príkrmy alebo pyré pre najmenších. Formu použite na zmrazenie malých porcií jedla, omáčok alebo hustého domáceho vývaru na ochutenie obľúbeného jedla takmer bez neporiadku. Odnímateľné priehľadné veko zabraňuje vyliatiu a obsah formičiek môžete ihneď vidieť. Mäkký silikón navyše uľahčuje vyklápanie požadovaného počtu zmrazených porcií.

 

  • Vhodné do mrazničky
  • Možno umývať v umývačke riadu (len horný kôš)
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry (veko musí byť vždy otvorené!)
  • veko dobre drží a zabraňuje vyliatiu, ale dá sa ľahko otvoriť

 

Tip: Môžete ich použiť aj ako klasické formy na ľad alebo originálne kocky ľadu s ovocím na letné osvieženie a prípravu koktailov.

 

Materiál: silikón, PP

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Objem: 10x 59 ml

Rozmery: 21 x 10,9 x 5,1 cm

Hmotnosť: 195 g

 

Údržba: Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé časti a umyte ich vo vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Odporúčame ručné umývanie jemným prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, špongie ani drhnúce podložky, ktoré môžu poškodiť niektoré časti výrobku. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu.

VAROVANIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zmenu farby častí výrobku. Nemá to vplyv na funkčnosť výrobku a nie je to dôvod na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia alebo oslabenia ho vyhoďte! Pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre vždy nechajte veko nasadené. Veko do mikrovlnnej rúry nepatrí. Po ohreve jedlo premiešajte a pred podávaním dieťaťu vždy skontrolujte teplotu!

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz