Desiatový box Puzzle 850 ml - ružový, fialový, sivý

So štýlovou krabičkou v tvare Puzzle budú desiaty či obedy zábavnejšie!

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.2 €
9.2 € Bez DPH

S týmito 3 priehradkami v tvare puzzle bude občerstvenie alebo skladovanie potravín zábavnejšie! Tri priehradky do seba zapadajú a vytvárajú zábavnú a farebnú skladačku, ktorá spestrí desať do školy, na cesty alebo na výlety do prírody.

Tieto hravé boxy sú ideálne pre deti (a dospelých!) všetkých vekových kategórií vrátane batoľat a detí, ktoré sa počas desiaty alebo obeda rady hrajú a šantia. Puzzle zámky uľahčujú deťom otváranie a zatváranie viečok, čo podporuje samostatné krmenie.

Skvele sa hodí na použitie doma, ako box na obed, školskú svačinu alebo na cesty. Skvele sa hodí do batohov a termotašiek. Výborne tesnia vďaka potravinárskemu silikónu a nemusíte sa obávať nepořádku počas prepravy. Sú vhodné do mikrovlnnej rúry (ohrievanie bez horného viečka!) a taktiež do mrazničky, ale predovšetkým sú štýlové a ich používanie je naozaj zábavné!

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

  • ľahké otvorenie podporuje deti v samostatnosti
  • zapadajú do seba
  • je možné používať spoločne alebo ako 3 samostatné krabičky
  • vzduchotesné a nepriepustné pri správnom uzavretí
  • vhodné do mikrovlnnej rúry (ohrievajte vždy bez viečka a skontrolujte teplotu pred podaním dieťaťu!)
  • vhodné do mrazničky je možné umývať v hornom koši umývačk

 

Tip: V boxe môžete mať svoj obľúbený obed, šalát a dezert. Vďaka možnosti oddelenia jednotlivých boxov môžete v mikrovlnnej rúre ohrievať len tú časť, ktorú potrebujete.

 

Materiál: PP, silikón

Farba: fialová, růžová, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz