Box na občerstvenie veľký - blue blaze

Najobľúbenejšia krabička na desiatu s variabilným vnútorným usporiadaním po deti i dospelých v moderných farbách.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

22 €
18.2 € Bez DPH

Krabička na desiatu, obed alebo celodenný výlet, do ktorej sa zmestí úplne všetko! Deti si počas dňa rady vyberajú z dobrôt, ktoré im pripravíte. A tak b.box navrhol variabilný lunchbox, do ktorého zabalíte nespočetné množstvo rôznych desiat.

 

Nájdete tu oddelenie pre pol krajce chleba alebo sendvič, pod pohyblivým sendvičovým viečkom je ukrytý chladivý vankúšik, ktorý udrží túto dobrotu dlhšie čerstvú. Pokiaľ pohyblivé viečko odstránite, máte razom dostatočne veľký priestor pre cestoviny alebo šalát. Úplne jedinečné spracovanie viečka krabičky s flexibilným silikónovým tesnením umožní vložiť do krabičky celé jablko! Silikónové tesnenie potom umožní skladovať v menších oddeleniach ovocia alebo jogurt (nie tekutiny). Jedna z vnútorných "prepážok" má vyberateľný posuvný rozdeľovač, s ktorým si tento desiatový box prestavíte podľa svojich chutí a potrieb. Do krabičky sa zmestí aj wrap alebo banán.

 

Jednoduché otváranie umožní deťom samostatne sa obslúžiť. Silikónová rukoväť uľahčí prenášanie a môžete mať tak svoj box stále po ruke.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Flexibilné viečko na uloženie celého jablka
  • Vyberateľná posuvná prepážka Jednoduché otváranie
  • 4-5 samostatných priehradok
  • Silikónová rukoväť pre ľahké prenášanie
  • Veľká priehradka s chladivým vankúšikom

 

K desiatovému boxu je možné dokúpiť nasledujúce náhradné diely:

- náhradná krabička

- náhradné viečko s klipom (bez silikónového tesnenia)

- náhradné silikónové tesnenie

- náhradná rukoväť

- náhradný rozdeľovač

- náhradné chladivé vankúšiky

- náhradné sendvičové viečko 

 

Materiál: krabička, viečko, rozdeľovač, sendvičové viečko - PP (polypropylén), tesnenie a rukoväť - silikón, chladivý vankúšik - netoxický potravinársky gél a EVA

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 25,7 x 21,5 x 7,3 cm

Váha: 470 g

Objem: 2 litre 

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na zachovanie tesniacej funkcie a farebnosti neodporúčame umývať v umývačke riadu.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené pre tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do rúry alebo mrazničky (okrem chladivého vrecka). Chladivý sáčok nie je hračka alebo hryzátko. Nenechajte dieťa vkladať do úst alebo hrýzť.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Tipy "5x čo NErobiť so svojim desiatovým boxom" nájdete na našom blogu.

 

Farba: modrá, červená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty