Krabička na obed 400 ml - modrá

S krabičkou do veľkého boxu na občerstvenie b.box bude váš obed ešte zábavnejší.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

9.2 €
7.6 € Bez DPH

Príprava vášho obeda na cesty, do školy alebo do práce bude vďaka tejto krabičke ešte jednoduchšia a jedlo zábavnejšie! Dizajnéri b.box vytvorili túto krabičku ako doplnok vhodný do najväčšej priehradky veľkého desiatového boxu značky b.box.

 

Vďaka tesniacemu viečku je krabička ideálna na šaláty, cestoviny alebo desiaty a pri správnom uzavretí je vhodná aj na studené tekutiny. Krabičku je možné používať samostatne, na uchovanie vášho obľúbeného jedla v chladničke alebo ohrievať v mikrovlnnej rúre. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre je nutné vždy nechať viečko otvorené, pred podaním jedlo premiešať a skontrolovať teplotu jedla pred podaním dieťaťu!

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Ideálne pre použitie do veľkého desiatového boxu b.box alebo samostatne
  • Flexibilné rohové pútko uľahčí vybratie z veľkého desiatového boxu
  • Jednoduché otváranie vďaka pútku umožní aj deťom samostatne sa obslúžiť
  • Vhodné na ohrev v mikrovlnnej rúre (len s otvoreným viečkom)
  • Vhodné do mrazničky
  • Možno umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: krabička - PP, viečko - silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 122 x 122 x 62 mm

Váha: 92 g

Objem: 400 ml

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny či potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť. Odporúčame nepoužívať pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov, hrozí obarenie. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené a pokrm pred podaním najskôr premiešajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Viečko nasaďte na krabičku iba pokiaľ je obsah studený. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

 

Farba: modrá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let, od 6 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz