Termotaška - tmavo modrá

Štýlový termoobal na potraviny, ktorý je možné pohodlne vyprať.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

31.6 €
26.1 € Bez DPH

Chcete si zabaliť obed alebo celodenné jedlo so sebou? Táto termotaška od b.box udrží vaše jedlo ešte dlhšie čerstvé!

Flexibilná termotaška je navrhnutá tak, aby sa do nej zmestilo viac vášho obľúbeného jedla. Termotaška je dostatočne priestranná na uloženie veľkého a malého boxu na občerstvenie značky b.box. Vnútorné sieťované vrecko je určené na vloženie chladiacej vložky, ktorá sa predáva samostatne.

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Jednoduché otváranie na zips a veľká rukoväť na nosenie - to sú drobnosti, vďaka ktorým budete s touto termotaškou štýlovo cestovať alebo chodiť do školy a na krúžky tak radi!

 

Do obalu odporúčame zakúpiť chladiace vrecká či chladiace vložky.

 

Materiál: Vonkajšia tkanina z recyklovaného polyesteru, hliníková podšívka

Vyrobené bez BPA, ftalátov a PVC

Rozmery: 300 x 230 x 90 mm

Váha: 235 g

 

Údržba: Odporúčame ručné pranie v studenej alebo vlažnej vode za použitia šetrného pracieho prostriedku. Možno prať v práčke. Pri praní v práčke zvoľte program pre jemné pranie s čo najnižšou teplotou max 30°C a použite šetrný prací prostriedkom. Pri praní perte s rovnakými farbami. Nepoužívajte aviváž, iné zmäkčovacie prostriedky alebo bielidlo! Nesušiť v sušičke! Nežehliť! Nesušiť na zdroji tepla či priamom slnku, môže dôjsť k poškodeniu či zmene farieb. Žmýkaním na vysoké otáčky, stláčaním a krútením riskujete deformáciu.

UPOZORNENIE: Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do mikrovlnnej rúry, rúry alebo mrazničky.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: modrá, černá

Materiál: polyester

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz