Chladiaca vložka veľká - 2 ks

Udržujte dobroty v chlade s naším novým jumbo gélovým chladiacim gélom!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

12.8 €
10.6 € Bez DPH

Navrhnuté tak, aby sa pohodlne zmestil do termoobalu značky b.box.

Jeho cieľom je, aby desiaty a obedy zostali dlhšie chladnejšie a čerstvejšie, najmä keď sa oteplia. Gél zmrazte cez noc, aby ste ho mohli ráno znovu použiť. Každé balenie je dodávané s dvoma praktickými chladiacimi gélmi a jedným umývateľným puzdrom/krytom.

 

Údržba: Opakovane použiteľný netoxický chladiaci gél je umiestnený vo vnútri vrecka, ktorý je možné prať v práčke. Gél samotný čistite iba v ruke a zmrazte cez noc, aby ste ich mohli ráno znovu použiť.

 

Materiál: Poťah je vyrobený z polyesteru a spandexu.

Rozmery: 20,5 cm x 15 cm

 

Údržba: Vrecko pred prvým aj každým použitím umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Opakovane použiteľný netoxický chladiaci gél je umiestnený vo vnútri vrecka, ktorý je možné prať v práčke. Gél samotný umyte iba v ruke a zmrazte cez noc, aby ste ho mohli ráno znovu použiť.

UPOZORNENIE: Nie je hračka alebo hryzátko. Nenechajte dieťa vkladať do úst alebo hrýzť. Zamrznuté neohýbajte a neprekladajte. Nie je určené na obklady, zmrazené neklaďte na kožu, môže spôsobiť popálenie mrazom. V prípade zasiahnutia očí alebo kože, postihnutú časť umyte/vypláchnite vodou.

 

Informácie o starostlivosti o výrobky b.box

 

Farba: šedá

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz