Silikónové vrecko na sendvič - modré

Znížte svoju závislosť na jednorazových plastoch s opakovane použiteľným silikónovým vreckom na desiatu.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10 €
8.3 € Bez DPH

Teraz si vďaka silikónovému vrecku na desiatu obľúbenej austrálskej značky b.box môžete zabaliť širšiu škálu zdravých desiat a obedov; od sendvičov a rožkov po sushi, mini pizze a ďalšie bez potreby jednorazovej priľnavej fólie, vrecúšok na zips alebo igelitových vrecúšok.

 

Vrecko je vhondá na bezpečné uloženie v chladničke a mrazničke. Možno používať v mikrovlnnej rúre či teplovzdušnej rúre. Pripravte si obedy vopred vo svojom silikónovom vrecku, potom ich v rušných ranách jednoducho zabaľte do svojho b.box boxu na občerstvenie (úhľadne sa zmestí do priehradky na sendviče) alebo termo taške a môžete ísť!

 

V škole môžu deti vrecko samostatne otvárať a zatvárať pomocou silikónového pútka. Pokiaľ vrecko nepoužívate, jednoducho môžete zrolovať a uložiť.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Ľahko sa čistí
  • Umývateľné a znovupoužiteľné
  • Pomáha redukovať jednorazové vrecká
  • Jednoduché otváranie
  • Vhodné aj do mrazničky

 

Materiál: Vyrobené z odolného potravinárskeho silikónu s dlhou životnosťou, bez škodlivých látok, ako je BPA, BPS, ftalátov a PVC.

Rozmery: 6,8  x 12,2 x 11,6 cm 

 

Údržba: Produkt pred prvým aj každým použitím umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Jednoducho vrecko otočte naruby a opláchnite, alebo jednoducho položte hore dnom na hornú priehradku umývačky. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývanie prostriedkami, drôtenkami či kefkami, ktoré môžu produkt poškriabať.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia vyhoďte! 

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

 

Farba: modrá

Materiál: silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz