Stohovacie misky so silikónovými viečkami - 6ks

Zábavná stohovateľná hračka a zároveň praktická sada mištičiek s viečkami na uchovanie a prenášanie potravín.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

20 €
16.5 € Bez DPH

Nie je iróniou, že bez ohľadu na to, koľko hračiek máte doma, vždy sa vaše dieťa oveľa radšej hrá v kuchynských zásuvkách a skrinkách? Kanadská značka Melii prišla so skvelým nápadom - stohovacie a vkladacie nádoby so silikónovým vekom, ktoré sú z materiálu vhodného na uloženie potravín a navyše sa skladajú do zábavnej veže.

Mističky vrátane viečok sú vyrobené tak, zapadajú do seba pre kompaktné skladovanie, zložené teda nezaberú takmer žiadne miesto. Vytvorené sú v 6 praktických veľkostiach pre vaše desiaty či skladovanie potravín. Silné silikónové viečka sa jednoducho pretiahnu cez základňu nádoby a pohodlne uzavrú. Až sa vaše dieťa bude nabudúce túlať po kuchyni, tieto stohovacie mištičky s viečkami budú určite jeho prvou voľbou!

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

  • 6 dóz v praktických veľkostiach
  • Stohovateľné do veže
  • zapadajú do seba na kompaktné uskladnenie
  • Možnosť ohrievania v mikrovlnnej rúre (pred podaním dieťaťu vždy ohrievajte bez veka a skontrolujte teplotu!)
  • možno umývať v hornom koši umývačky riadu

 

Materiál: PP, silikón

Farba: fialová, modrá, růžová, zelená, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz