Detská vidlička a lyžička Húsenica

Zábavná detská vidlička a lyžička v tvare húsenice navrhnutá na podporu nezávislého a samostatného kŕmenia detí.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

7.6 €
6.3 € Bez DPH

Poznáte ten neporiadok okolo dieťaťa, ktoré sa učí samo jesť? Pokiaľ je vaše batoľa pokryté vrstvou ovocnej výživy od hlavy až po päty, môže to tiež znamenať, že sa pri jedle náramne baví! Prečo nespojiť zábavu s učením stolovania? Lyžička a vidlička s rukoväťou v tvare húsenice bude na tejto ceste dobrým kamarátom. Textúrovaný povrch držadla vyrobený zo silikónu dovolí malým ručičkám pohodlne príbor držať.

 

Vhodné pre deti od 12 mesiacov. 

 

  • jemné mäkké držadlá sa ľahko držia v ručičkách
  • lyžička a vidlička sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do detských pusiniek 

 

Materiál: nerezová oceľ (304), potravinársky silikón

Vyrobené bez použitia BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 1,8 cm x 14,2 cm x 3cm

Váha: 71 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškodiť. Je možné umývať v hornom koši umývačky. 

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenie alebo oslabenie vyhoďte! Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby.

 

 

Informácie o tom ako sa starať o výrobky Melii

 

 

Farba: transparentní, zelená

Materiál: nerezová ocel, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz