Detský príbor Medveď/ Žralok - hnedý/ modrý - 6ks

Poznáte to, nie je nič neporiadnejšie ako kŕmenie batoľaťa, ale keď už bude vaše dieťa od hlavy až po päty pokryté pozostatkami svojho obeda, môže sa pri tom minimálne dobre baviť!

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14.8 €
12.2 € Bez DPH

Farebné sady lyžičiek, vidličiek a nožíkov od kanadskej značky Melii sú vďaka zvieratkovému motívu zábavné a podporujú samostatné kŕmenie a rozvoj jemnej motoriky. Skvele sa hodí na použitie doma, v škole alebo na cestách!

 

Hlboké lyžičky uľahčujú naberanie predškolákom a deťom, ktoré sa učia samé kŕmiť. Vidličky majú zaoblené hrany, ktoré deťom umožňujú samostatné kŕmenie. Nôž zoznamuje ako malé deti, tak batoľatá, s bezpečným krájaním jedla. Silné zaoblené rukoväte sa ľahko držia drobnými ručičkami. Konce príborov sú navrhnuté tak, aby sa ľahko zmestili do maličkých úst.

 

Tieto roztomilé príbory navrhli 2 kanadské mamičky (Melissa & Melissa) a využili pri ich tvorbe svoje vlastné osobné skúsenosti a príbor vytvorili s cieľom poskytnúť deťom pozitívne asociácie počas jedla.

 

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

 

Čo vás bude zaujímať, zhrňme si to:

  • Podpora samostatného kŕmenia
  • Rozvoj jemnej motoriky
  • Bez BPA, olova, kadmia, PVC
  • Vyrobené z nerezovej ocele Ľahko sa drží
  • Možno umývať v umývačke riadu (len v hornom koši!)
  • Balenie obsahuje 6 ks príborov (2x lyžička, 2x vidlička, 2x nôž - jedna sada s fialovými mačičkami, druhá so šedými buldočkami)

 

Materiál: Silikón, Nerezová oceľ 304

Vyrobené bez použitia BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 14,5 x 1,4 x 16 cm

Váha: 162 g

 

Údržba: Produkty pred prvým umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Je možné umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia vyhoďte! Vždy skontrolujte teplotu potravín pred podaním dieťaťu! Nikdy nedávajte príbor do mikrovlnnej rúry!


 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: hnědá, modrá

Materiál: nerezová ocel, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz