Box na občerstvenie stredný - blue blaze

Box na občerstvenie pre deti a dospelých v nových farbách!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18.4 €
15.2 € Bez DPH

Všetko, čo máte radi na veľkom boxe na občerstvenie b.box, teraz nájdete aj v menšej verzii! Box na občerstvenie, do ktorého sa zmestí všetko. Spoločnosť b.box navrhla variabilný obedár, do ktorého si môžete zabaliť nespočetné množstvo rôznych druhov občerstvenia. Nájdete tu priehradky na ovocie, zeleninu alebo na štvrtinky toastov. Úplne jedinečný dizajn veka krabice s elastickým krúžkom umožňuje vložiť do krabice celé jablko! Silikónové dvojité veko potom umožňuje uložiť jogurt alebo dip (nie tekutiny) do menších priehradiek. Niektoré z vnútorných "priečok" sú odnímateľné a nastaviteľné, takže si tento box na občerstvenie môžete usporiadať podľa svojho vkusu a potrieb. Do obedára sa zmestí napríklad aj zavinovačka alebo banán, záleží len na vás, čo svojmu dieťaťu do tohto obedára zabalíte :-). Jednoduché otváranie umožňuje deťom samostatne sa obslúžiť.

 

Pozrite sa, ako tento obedový box testovali skutočné deti a mamičky, a prečítajte si ich názory v našom blogu.

 

K desiatovému boxu je možné dokúpiť nasledujúce náhradné diely:

 

Materiál: krabička, viečko, rozdeľovač - PP (polypropylén), tesnenie a rukoväť - silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 185mm x 170mm x 67mm

Objem: 1 liter

Váha: 320 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať iba v ruke, nepatrí do umývačky riadu.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené pre tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Niektoré tekutiny alebo potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do rúry alebo mrazničky.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu.

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

Farba: modrá, červená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: střední

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty

Termotaška - ružová/modrá

Termotaška

31.6 € NOVÉ
Detail
Termotaška - tmavo modrá

Termotaška

31.6 € NOVÉ
Detail