Termoska na pitie so slamkou 500 ml - indigo ružová

Slová "cool" a "hot" majú s termoskou b.box nový význam 

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

31.6 €
26.1 € Bez DPH

Udržujte svoje deti hydratované štýlovo as ľahkosťou s inovatívnou termoskou na pitie! Termosku z nerezovej ocele značky b.box oceníte po celý rok či už ste na výlete, v škole, na cestách alebo pri športe.

 

Dvojplášťová termoska udrží tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín. Viečko termosky sa po stlačení tlačidla ľahko otvorí a podporuje samostatnosť detí. Viečko má držadlo pre ľahké nosenie alebo zavesenie na batoh, kočík a pod. Silikónová slamka je flexibilná a mäkká a umožňuje voľný tok tekutiny. Vnútorná slamka termosky je kolmá ku dnu, termoska je teda určená na pitie vo zvislej polohe. Viečko termosky je vytvorené tak, aby voda z termosky samovoľne nevytekala. Avšak termoska nie je výrobcom deklarovaná ako netečúca.

 

Termoska je k dispozícii vo viacerých moderných farbách a v menšej veľkosti 350 ml. K termoske si môžete zakúpiť náhradné náustky a náhradné slamky.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých
  • Izolačná dvojstenná nerezová oceľ
  • Mäkká silikónová slamka
  • Praktické držadlo
  • Vhodná veľkosť do postranného vrecka školských batohov
  • Široký plniaci otvor
  • Udrží tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín
  • Jednoduché rozloženie na jednotlivé diely uľahčí umývanie
  • Možné umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: termoska - nehrdzavejúca oceľ; viečko a vonkajšie dno termosky - PP; naustok/hrdlo - silikón; slamka vo vnútri termosky - PP

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozmery : 23,6 x 7,8 x 8 cm

Objem: 500 ml

Hmotnosť: 322 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj po každom použití rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky. Slamky meňte podľa potreby, silikónovú slamku odporúčame meniť aspoň 1x za 3-6 mesiacov alebo podľa potreby skôr.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami, môže dôjsť ku korózii. Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Do termosky nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje. Vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu! Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie o tomako sa starať o výrobky b.box

 

Viac informácií o termoske so slamkou nájdete na našom blogu

 

Farba: růžová, šedá

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let, od 6 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty