Box na občerstvenie stredný - indigová/ružová

Obľúbená krabička na desiatu s vychytaným vnútorným usporiadaním po deti aj dospelých v moderných farbách!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18.4 €
15.2 € Bez DPH

Všetky veci, ktoré milujete na veľkom desiatovom boxe od b.box nájdete aj v menšej verzii! Krabička na desiatu, do ktorej sa zmestí úplne všetko.

 

Obľúbená austrálska značka navrhla variabilný lunchbox, do ktorého zabalíte nespočetné množstvo rôznych desiat alebo celý obed. Nájdete tu oddelenie pre ovocie, zeleninu alebo na štvrťky nakrájaný toast. Úplne jedinečné spracovanie viečka krabičky s flexibilným silikónovým tesnením umožní vložiť do krabičky celé jablko!

 

Silikónové tesnenie potom dovolí skladovať v menších oddeleniach jogurt alebo dip (nie tekutiny). Jedna z vnútorných "prepážok" je vyberateľná a nastaviteľná, takže si tento desiatový box prestavíte podľa svojich chutí a potrieb. Do krabičky sa zmestí napríklad aj wrap alebo banán. Je len na vás, čo dieťaťu alebo sebe do tohto desiatového boxu zabalíte. Jednoduché otváranie umožní deťom samostatne sa obslúžiť.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Flexibilné viečko na uloženie celého jablka
  • Vyberateľná posuvná prepážka
  • Jednoduché otváranie 3-4 samostatné priehradky
  • Silikónová rukoväť pre ľahké prenášanie

 

K desiatovému boxu je možné dokúpiť nasledujúce náhradné diely:

- náhradný box

- náhradné viečko s klipom (bez silikónového tesnenia)

- náhradné silikónové tesnenie

- náhradná rukoväť

- náhradný rozdeľovač

 

 

Materiál: krabička, viečko, rozdeľovač - PP (polypropylén), tesnenie a rukoväť - silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 21 x 17 x 6,7 cm

Objem: 1 litr

Hmotnosť: 320 g

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na zachovanie tesniacej funkcie a farebnosti neodporúčame umývať v umývačke riadu.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené pre tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do rúry alebo mrazničky.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Tipy "5x čo NErobiť so svojim desiatovým boxom" nájdete na našom blogu.

Pozrite sa, ako túto desiatovú krabičku testovali skutočné deti a mamičky a prečítajte si ich názory v našom blogu.

Farba: modrá, růžová

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: střední

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz