Silikónový podbradník - ružový

Malý detail, vďaka ktorému je silikónový podbradník od spoločnosti b.box jednoducho lepší a praktickejší: vrecko na zachytávanie jedla je v spodnej časti rozdelené výstupkom, ktorý si zachováva svoj tvar a neotvára sa.

Z farebnej kolekcie Blush

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.2 €
10.9 € Bez DPH

Hlboká otvorená kapsa silikónového podbradníka austrálskej značky b.box je navrhnutá tak, aby sa jedlo z podbradníka nevylialo. Podbradník je vyrobený z netoxického potravinárskeho silikónu, ktorý je prirodzene nepriľnavý a jeho povrch zostáva hladký, aj keď je mokrý. Vďaka tomu sa ľahko čistí a možno ho umývať v umývačke riadu.

 

Vhodný pre deti od 4 mesiacov.

 

Nastaviteľné zapínanie okolo krku možno prispôsobiť požadovanej veľkosti. Hladký mäkký materiál vrátane okrajov zapínania nikde netlačí a podbradník sa nelepí ani keď je mokrý! Zúženie na ramenách umožňuje voľnejší pohyb rúk, a tým aj pohodlie pre dieťa.

 

K dispozícii v jemných moderných farbách, ktoré sa hodia k ostatným výrobkom b.box a vyhovujú každému bábätku!

 

  • Hlboká kapsa pojme viac jedla a tekutín
  • Špeciálny tvar vrecka, ktorý sa neotvorí, keď je naložený jedlom alebo tekutinou
  • Zúžený tvar ramien pre lepší pohyb rúk
  • Hladký a mäkký okraj pre pohodlné nosenie
  • nastaviteľné zapínanie za krkom
  • hladký nepriľnavý povrch na jednoduchšie čistenie a utieranie
  • možno umývať v umývačke riadu (len horný kôš)

 

Tip: Silikónový podbradník si môžete vziať kamkoľvek na cesty. Stačí ho jednoducho utrieť, pohodlne zrolovať do hlbokého vrecka a vďaka malému pútku ľahko upevniť. Jedenie na cestách je práve o niečo jednoduchšie!

 

Materiál: Netoxický potravinársky silikón bez BPA, BPS, ftalátov a PVC.

Rozmery: 21 x 24 x 2,5 cm

Hmotnosť: 85 g

 

Ľahko sa čistí. Stačí opláchnuť povrch a vrecko alebo vložiť do hornej priehradky umývačky riadu. Pred prvým a každým použitím výrobok umyte vo vode s prostriedkom na umývanie riadu, dôkladne opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky, hrubé špongie ani drôtené utierky.

VAROVANIE: Po vybalení odstráňte obal z dosahu detí. Pred prvým použitím výrobok vyčistite podľa návodu a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodený. Ťahajte a otáčajte silikón vo všetkých smeroch, aby ste vyskúšali možné poškodenie, a pri prvých náznakoch slabosti ho vyhoďte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne alebo abrazívne prípravky, pretože môžu poškodiť silikón. Pri používaní výrobku nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Výrobky vždy používajte pod dohľadom dospelej osoby.

V prípade detí so špeciálnymi potrebami použite vlastný úsudok o vhodnosti tohto výrobku.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu.

Farba: růžová

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz