Hrnček so slamkou - GELATO ružový 240 ml

Hrnček od 6tich mesiacov vo farebnej kolekcii Blush

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14.4 €
11.9 € Bez DPH

Hrnček so slamkou, ktorý oceňujú deti, rodičia aj odborná verejnosť, je tu v ešte lepšej verzii! Viečko je teraz v matnej verzii a slamka má na spodnom konci malé závažie v tvare loga b.box. Vďaka tomuto závažiu sa slamka pohybuje spolu s nápojom, takže je možné piť z hrnčeka v akomkoľvek uhle. Ľahké úchyty na hrnčeku a jednoduché odklápacie viečko podporujú samostatnosť vášho dieťaťa. Detský hrnček so slamkou od austrálskej značky b.box je tiež ideálny pri prechode z fľaše na hrnček, alebo pohár.

 

Potrebujete viac informácií? Prečítajte si, čo si o hrnčeku myslia naši zákazníci na blogu tu.

K tomuto hrnčeku si môžete zakúpiť náhradné slamky a kefku na čistenie, náhradné tesnenie, náhradné malé viečko a náhradné veľké viečko.

 

  • vhodné pre deti od 6 mesiacov
  • slamka so závažím sa pohybuje spolu s tekutinou
  • jednoduché zatváranie a otváranie
  • môže sa umývať v umývačke riadu
  • nepoužívať v mikrovlnnej rúre

 

Materiál: polypropylén (PP) a silikón, oceľové závažie ukryté na konci mäkkej ohybnej slamky

Vyrobené bez BPA, BPS, ftalátov a PVC

Rozmery:15 x 12 x 7,5 cm

Objem: 240 ml

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky a vybratie tesnení odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie alebo iba na čistenie aj kefku.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo perlivé nápoje. Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu

Farba: růžová

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: malá

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz