Skladacie koliesko, pastelové

Moje prvé puzzle - zábavná senzorická hračka pre deti!

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

21.4 €
17.7 € Bez DPH

Farebné skladacie koliesko od Jellystone Designs je zábavná zmyslová hračka, ktorá pomáha rozvíjať Vaše bábätko!

Bábätko ju najskôr využije ako senzorickú hračku a bezpečné hryzátko. Ako bude rásť, bude rozvíjať svoje zručnosti a objavovať stále viac spôsobov, ako sa hrať so stimulujúcimi a do seba zapadajúcimi segmentmi.

Pri hre bude riešením niekoľkých problémov rozvíjať svoje zručnosti, najprv koordinovať pohyb ruka-oko, rozvíjať základné motorické zručnosti a neskôr sa učiť farby, čísla a rozpoznávať ovocie.

Ostatné zmyslové hryzacie hračky ho už nebudú zaujímať!

 

Vhodné pre deti od 6 mesiacov

 

Rozmery: priemer 15,5 cm, výška 1,5 cm

Materiál: silikón

Neobsahuje BPA, ftaláty a PVC

Váha produktu celkom: 192g

 

Údržba: Možno čistiť pomocou sterilizátora, vložiť do umývačky alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Vyskúšajte ťahom a krúžením silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach poškodenia ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

 

Informácie ako sa starať o produkty Jellystone Designs

Farba: fialová, modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz