Skladacie koliesko, pastelové

Moje prvé puzzle - zábavná senzorická hračka pre deti!

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

21.4 €
17.7 € Bez DPH

Farebné skladacie koliesko od spoločnosti Jellystone Designs je zábavná senzorická hračka, ktorá pomáha rozvíjať vaše dieťa!

Dieťatko ho najprv využije ako senzorickú hračku a bezpečné hryzátko. Ako bude rásť, bude rozvíjať svoje zručnosti a objavovať ďalšie a ďalšie spôsoby hry so stimulujúcimi a vzájomne prepojenými segmentmi.

Počas hry bude rozvíjať svoje zručnosti riešením niekoľkých problémov, najprv koordináciou pohybov ruky a oka, rozvíjaním základných motorických zručností a neskôr učením farieb, čísel a rozpoznávaním ovocia.

Iné senzorické hračky na hryzenie ho už nebudú zaujímať!

 

Odporúčaný vek: od 6 mesiacov

Rozmery: priemer 15,5 cm

Materiál: silikón

Celková hmotnosť výrobku: 192 g

 

Neobsahuje BPA, ftalátov a PVC.

 

Údržba: Dá sa čistiť sterilizátorom, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Zatiahnite a otočte silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach slabosti ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Farba: fialová, modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz