Senzorická fľaša, jednorožec

Jedinečná zmyslová plávajúca fľaša na sústredenú a pokojnú hru.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

19.6 €
16.2 € Bez DPH

Senzorické fľaše používajú rodičia, učitelia a terapeuti na pomoc deťom pri samoregulácii dýchania a zlepšení koncentrácie.

Jedinečná senzorická fľaša Jellystone Designs spája kreativitu, záujem a koncentráciu detí. Vďaka tomu je obzvlášť vhodná pre temperamentné deti, ktoré už nejaký čas sedia v pokoji.

A ako sa používa? Je to hračka :-)

Stačí pridať vodu a trochu pracieho prostriedku a môžete začať! Vďaka tejto možnosti môžete senzorickú fľašu naplniť a znovu použiť na nekonečné hodiny zábavy.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 21 cm x 5 cm

Hmotnosť: 141 gr

Materiál: silikón, tritan

 

Pokyny na starostlivosť: Silikónové uzávery možno čistiť sterilizátorom, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou. Doplnenie obsahu fľaše je na uvážení používateľa, ale odporúča sa vyprázdniť a doplniť fľašu každých niekoľko mesiacov.

 

Farba: růžová

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další originální značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs! Malí Ozíci už ji dávno objevili a koušou a žvýkají originální kousátka a přívěsky i náramky od narození až do školních let - pokud mají tu potřebu. Kousací produkty pro děti všech věkových kategorií nabízí značka Jellystone Designs, kterou založila Claire - maminka tří dětí. Claire neustále spolupracuje s logopedy, psychology a terapeuty, aby společně vytvořili uklidňující produkty pro děti, které zkoumají a objevují svět všemi smysly.

Kousátka ze 100% silikonu provedou vaše dítě cestou za poznáním světa: jsou vždy po ruce a uklidní miminko i dítě, když se svět zdá příliš velký. Zábava, bezpečí a funkčnost je základem všech kolekcí od značky Jellystone Designs.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz