Senzorická fľaša, jednorožec

Jedinečná zmyslová plávajúca fľaša na sústredenú a pokojnú hru.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

19.6 €
16.2 € Bez DPH

Senzorické fľaše používajú rodičia, učitelia a terapeuti na pomoc deťom pri samoregulácii dýchania a zlepšení koncentrácie.

Jedinečná senzorická fľaša Jellystone Designs podporuje u detí tvorivosť, záujem a koncentráciu. Vďaka tomu je obzvlášť vhodná pre temperamentné deti, ktoré dlho sedia v pokoji.

A ako sa používa? Je to hračka!

Stačí pridať vodu a môžete začať! Vďaka tejto možnosti môžete senzorickú fľašu znovu naplniť a použiť na nekonečné hodiny zábavy. Obsah fľaše možno nahradiť jednou z náhradných náplní.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: fľaša - Tritan; uzáver fľaše - nehrdzavejúca oceľ; farebné viečka/uzávery - silikón; náplň - trblietky, polyester, umelé vlákno . Neobsahuje BPA a ftaláty.

Rozmery: 21 cm x 5 cm

Hmotnosť: 141 g

 

Údržba: silikónové uzávery možno čistiť sterilizátorom, vkladať do umývačky riadu alebo umývať teplou mydlovou vodou. Doplnenie obsahu fľaše je na uvážení používateľa, ale odporúča sa vyprázdniť a doplniť fľašu každých niekoľko mesiacov. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne alebo chemické čistiace prostriedky.

VAROVANIE: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo vdýchnutia malých častí. Pri dopĺňaní iného obsahu dávajte pozor na toxické látky. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred prvým použitím výrobok vyčistite a uistite sa, že nemá viditeľné známky poškodenia alebo inej deformácie. Obal nie je súčasťou hračky a z bezpečnostných dôvodov sa musí odstrániť skôr, ako sa výrobok dá deťom na hranie. Testujte a pravidelne kontrolujte, či silikón drží pri ťahaní a krútení vo všetkých smeroch a či nemá žiadne nedostatky. Ak sa tak stane, zlikvidujte ho pri prvom náznaku a nedávajte ho dieťaťu.

V prípade detí so špeciálnymi potrebami použite vlastný úsudok o vhodnosti tohto výrobku.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Jellystone Designs

Farba: fialová, modrá, růžová

Materiál: silikon, tritan

Věk: od 3 let

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz