Náhradná náplň do Senzorickej fľaše, Glow in the dark

Objavte nové tvary vo vlastnej senzorickej fľaši.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

4 €
3.3 € Bez DPH

Náhradná náplň do senzorickej fľaše od spoločnosti Jellystone Designs vás príjemne a hravo naladí.

Doplňte a znovu použite svoju senzorickú fľašu s týmito jedinečnými náplňami s rôznymi motívmi. Náhradné balenia sa dodávajú s trblietkami a drobnými tvarmi, aby si vaše ratolesti mohli vytvoriť vlastnú senzorickú fľašu.

Senzorické fľaše sú skvelou pomôckou pre rodičov, učiteľov a terapeutov, ktorá pomáha deťom upokojiť dýchanie a zlepšiť tak ich koncentráciu.

 

Ako naplniť senzorickú fľašu?

Stačí pridať teplú vodu s trochou prostriedku na umývanie riadu a je to! Vďaka tejto možnosti môžete fľašu znovu naplniť. Užijete si s ňou veľa zábavy a časom ju môžete ľubovoľne meniť.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

 

Rozmery: 7 cm x 11 cm x 2 cm

Materiál: trblietky, polyester, umelé vlákno

 

Údržba: doplnenie fľaše je na rozhodnutí kupujúceho, ale odporúčame vyprázdniť a doplniť fľašu každých niekoľko mesiacov.

UPOZORNENIE: Tento výrobok nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Existuje riziko vdýchnutia malých častí. Výrobok používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pri dopĺňaní fľaše iným obsahom dávajte pozor na toxické látky a zvážte vplyv týchto látok na životné prostredie.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Jellystone Designs, nájdete tu.

 

Farba: biela, stříbrná, černá, žlutá

Věk: od 3 let

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz