Skladacia pyramída s hryzátkami, pastelová

Farebná pyramída na hryzenie prinesie vášmu dieťaťu veselosť a zábavu na každý deň.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

16.6 €
13.7 € Bez DPH

Farebná pyramída od Jellystone Designs je dokonalá viacúčelová hračka, pretože vaše dieťa rýchlo zistí, že stohovacie krúžky nie sú ničím iným ako veľmi obľúbenými a praktickými  hryzákami.

Bábätká milujú hryzenie upokojujúcich silikónových krúžkov a staršie deti si precvičujú koordináciu rúk a očí ukladaním krúžkov na seba a využívaním kreatívneho myslenia a schopnosti riešiť problémy pri skladaní pyramídy do pôvodného stavu.

A tie farby... to je čistá radosť pre malé deti.

Tento jedinečný darček pre bábätká je nevyhnutnou súčasťou každej detskej škatule s hračkami!

 

Odporúčaný vek: od narodenia

Rozmery: šírka 8,5 cm x výška 9 cm

Materiál: silikón

Celková hmotnosť výrobku: 167 gr

 

Údržba: Dá sa čistiť sterilizátorom, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Zatiahnite a otočte silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach slabosti ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Farba: modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz