Upokojujúci prívesok Robot, modrý

Je tu na to, aby pomohla a dobre poslúžila na vyváženie emócií vášho dieťaťa!

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť dlouhodobě nedostupné
počet kusov   Kus

Strážny pes Stráženie dostupnosti


11.6 €
9.6 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa ocitne v situácii, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý robot mu pomôže priniesť pokoj.

Žuvací prívesok Robot austrálskej značky Jellystone Designs je upokojujúcim priateľom, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď hrozí, že jeho deň zatemní veľké emócieSilikónový prívesok robota je odporúčaný ergoterapeutmi ako nástroj, ktorý môže vaše dieťa používať samostatne na rozvoj účinnej kontroly reakcií svojho nervového systému.

Prívesky na upokojenie sú zaistené praktickou šnúrkou. Šnúra je navrhnutá na mieru tak, aby sa pri zaťahaní ľahko oddelila.

Pevný prívesok je vhodný pre deti alebo dospelých so špeciálnymi potrebami, ktorí sú klasifikovaní ako „náruživí žuvači“, majú tendenciu predmety prehrýzť. Táto skupina príveskov je pomerne tvrdá (nie príliš poddajná), pretože sú navrhnuté tak, aby vydržali agresívnejšie žuvanie.

Tipy "Ako správne vybrať ukľudňujúci prívesok" nájdete na našom  blogu. 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 3,2 cm x 5,5 cm x 1,4 cm, šnúrka: 60 cm

Materiál: žuvací prívesok je 100% potravinársky silikón (bez BPA, ftalátov, kadmia a olova)

Tvrdosť: pevný

Váha produktu: 17 g

 

Údržba: Prívesok je možné umyť teplou mydlovou vodou alebo utrieť vlhkou handričkou

UPOZORNENIE: Prívesky Jellystone Designs sú určené pre dospelých a deti od 3 rokov. Nikdy by ich nemali nosiť deti do 3 rokov alebo ich nechávať bez dozoru dospelej osoby, kvôli nebezpečenstvu uškrtenia. Prívesky sú malé časti a môžu predstavovať nebezpečenstvo udusenia. Nedovoľte, aby vaše dieťa žuvalo sponu – tá sa nedá žuť. Majte tiež na pamäti, že žiadne hryzátko nie je nezničiteľné, takže môže byť nutné ich po určitej dobe vymeniť.

U detí či osôb so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Jellystone Designs

Farba: modrá

Materiál: silikon

Věk: od 3 let

Tvrdost: Pevný

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz