Termoska na pitie so slamkou 500 ml - blue blaze

Slová "cool" a "hot" majú s termoskou b.box nový význam :-)

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

31.6 €
26.1 € Bez DPH

Dvojstenná termoska z nehrdzavejúcej ocele dokáže udržať tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín. Silikónová slamka vám umožní vypiť z termosky každú kvapku a veko má rukoväť na jednoduché prenášanie alebo zavesenie na batoh, kočík atď. Termoska sa ľahko otvára stlačením "tlačidla".

 

Veko termosky je navrhnuté tak, aby voda z termosky samovoľne nevytekala. Výrobca však nedeklaruje, že termoska netečie. Slamka v termoske je rovná a kolmá na dno termosky.

 

  • Vhodná pre deti od 12 mesiacov
  • Izolačná dvojstenná nerezová oceľ
  • Možnosť umývania v hornom koši umývačky riadu
  • silikónová slamka
  • praktická rukoväť
  • udrží tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín

 

K termoske si môžete zakúpiť náhradné cumlíky a náhradné slamky.

 

Materiál: termoska - nehrdzavejúca oceľ; viečko a vonkajšie dno termosky - PP (polypropylén) a TPE (termoplastický elastomér); cumlík/slamka - silikón; slamka vo vnútri termosky - PP (polypropylén)

Rozmery: 23,6 x 7,8 x 8 cm

Objem: 500 ml

Hmotnosť: 322 g

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

 

Viac informácií o termoske so slamkou si môžete prečítať na našom blogu tu.

 

Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé súčasti a umyte ich vo vode a v prostriedku na umývanie riadu. Dôkladne ich opláchnite a vysušte. Odporúčame ručné umývanie jemným prostriedkom na umývanie riadu. Na čistenie slamky odporúčame použiť súpravu čistiacich kefiek. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami, môže dôjsť ku korózii. Nepoužívajte s kyslými kvapalinami, môže dôjsť ku korózii. Niektoré kvapaliny môžu spôsobiť zmenu farby výrobku. Toto nemá vplyv na funkčnosť výrobku a nie je dôvodom na reklamáciu. Z bezpečnostných dôvodov nedávajte do termosky vriace/horúce alebo perlivé nápoje. Pred podaním nápoja dieťaťu vždy skontrolujte jeho teplotu! Slamky nepoužívajte na šťavy s dužinou ani na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti výrobku v dobrom stave a v prípade známok opotrebovania ich dieťaťu nedávajte. Nenechávajte na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti zdroja tepla. Nevkladajte do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

Farba: modrá, červená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz