Snackle Box Krabička na občerstvenie 1368 ml - sivá

Skvelá krabička pre všetkých, malých i veľkých dobrodruhov, ktorí milujú desiaty na cestách!

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

12 €
9.9 € Bez DPH

Snackle Box kanadskej značky Melii je ideálnym spoločníkom pre dospelých a deti, ktorí chcú mať svoje obľúbené desiaty stále pri sebe, v práci, v škole, na výlete alebo cestách. Táto originálna a variabilná krabička je inšpirovaná dizajnom náčinia na rybárčenie. Vďaka 12 oddeleným priehradkám, tvorených odnímateľnými prepážkami, vytvoríte nespočet variácií obľúbených dobrôt, ktoré môžete mať kdekoľvek po ruke.

Krabička Snackle Box zaistí, že vaše obľúbené desiaty sú starostlivo usporiadané a navyše ľahko dostupné. Oddelené priehradky zabránenie nechcenému miešaniu alebo pokrčeniu. Navyše odnímateľné prepážky umožnia nespočet možných kombinácií uloženia, malé aj väčšie desiaty.

Pevná konštrukcia a zatvárateľné viečko udrží desiaty čerstvé a nepomiešané. Snackle box je ideálna krabička na cestovanie, rodinné výlety, pikniky, školské obedy a výlety autom. Zároveň poskytuje zábavnú formu servírovania dobrôt pre vašich najmenších.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • 12 individuálnych oddielov na desiatu
  • 3 odnímateľné prepážky pre rôzne obľúbené dobroty
  • Jednoduché otváranie a zatváranie = ideálne pre detské ručičky
  • Možno umývať v umývačke riadu (len v hornom koši!)

 

Materiál: polypropylén (PP)

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 23,8 x 17,2 x 5,2 cm

Objem: 12x 114 ml, spolu 1368 ml

Hmotnosť: 324 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj po každom použití rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry!

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: transparentní, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let, od 6 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz