Dvojposchodová krabička na desiatu - ružová

Pre deti a dospelých. Dvojposchodový box na desiatu sa stane vaším verným pomocníkom pri pravidelnom stravovaní.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18 €
14.8 € Bez DPH

Vďaka tomuto dvojposchodovému bento boxu na desiatu značky Melii môžete mať svoju obľúbenú desiatu či obed, doma, v škole či na cestách vždy so sebou! Tento skvelý box na desiatu je vhodný nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Farebné veko má veľký zámok, ktorý deťom uľahčuje otváranie a podporuje samostatnosť. Box obsahuje aj vidličku a lyžičku, ktoré sú integrované vo vlastnej priehradke s vekom, takže príbor zostáva hygienicky čistý.

 

Horná časť má dve priehradky s objemom 118 ml/každá a jednu väčšiu priehradku s objemom 300 ml. Spodná časť boxu má dve priehradky po 190 ml a jednu väčšiu priehradku s objemom 530 ml.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Šesťdielny box bento
  • Môže sa používať s tromi hornými priehradkami alebo bez nich
  • Obsahuje integrovanú lyžicu a vidličku s vlastným vekom
  • Obľúbená u detí aj rodičov
  • Ľahko sa otvára
  • Možno umývať v hornom koši umývačky riadu

 

Materiál: PP

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 21,5 x 18,2 x 8,5 cm

Objem: 1446 ml (horná časť - 2x 118 ml + 300 ml, spodná časť - 2x 190 ml + 530 ml)

Hmotnosť: 397 g

 

Údržba: Pred prvým aj po každom použití rozdeľte výrobky na jednotlivé časti a umyte ich vo vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Odporúčame ručné umývanie jemným prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, špongie ani drhnúce podložky, ktoré by mohli výrobok poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu.

UPOZORNENIE: Nie je vhodné na tekutiny či jogurt. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do mrazničky. Ohrievajte v mikrovlnnej rúre iba bez viečka. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu!

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

 

Farba: fialová, růžová, transparentní

Materiál: polypropylen (PP)

Věk: od 3 let, od 6 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz