Nerezová termofľaša so slamkou 1l - sivá/zelená

Štýlová termo fľaša v moderných farbách na celodennú hydratáciu pre väčšie deti a dospelých.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

39.6 €
32.7 € Bez DPH

Vďaka termofľaši od značky b.box bude zabezpečenie celodennej hydratácie kdekoľvek na cestách, v škole či výletoch do prírody jednoduchšie a navyše štýlové! Väčšia odolná litrová izolovaná termofľaša na pitie je dizajnérmi navrhnutá špeciálne pre veľké deti i dospelých.

 

Trojvrstvové izolačné superschopnosti termofľaše udržia tekutiny chladné po dobu až 46 hodín! Možno použiť s teplými aj studenými tekutinami. Do termofľaše nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje - vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu.

 

  • Vhodné pre deti od 6 rokov.
  • Celodenná hydratácia vďaka väčším 1l objemu
  • Široký otvor pre ľahké plnenie
  • Moderný a nadčasový dizajn a farby
  • Izolačná trojvrstvová nerezová oceľ
  • Odklápacie horné náústok na pitie s nerezovou slamkou vo vnútri 
  • Hygienicky krytá slamka
  • Odolná a flexibilná rukoväť pre ľahké prenášanie na cestách
  • Netečúci pri zatvorenom viečku
  • Udrží tekutiny studené až 46 hodín

 

Tip: V lete vložte do termosky kocky ľadu a budete mať chladný nápoj na osvieženie na cestách.

 

Materiál: fľaša, slamka vo vnútri fľaša-nerezová oceľ; viečko a vonkajšie slamka - PP (polypropylén) a TPE (termoplastický elastomér); rukoväť - silikón

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozmery: 12,6 x 9,7 x 25,8 cm

Objem: 1000 ml

Hmotnosť: 470 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky,drôtenky či kefky, ktoré môžu produkt poškodiť, ktoré môžu produkt poškodiť. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky, ale odporúčame iba ručné umývanie.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami, môže dôjsť ku korózii materiálu. Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Do termosky nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje. Pokiaľ používate termofľašu na teplé nápoje, buďte opatrní pri otváraní, pretože tekutina môže ľahko vystreknúť. Vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu! Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie o tomako sa starať o výrobky b.box

Farba: zelená, šedá

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 6 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz