Sklenená nádoba na obed so silikónovým puzdrom 740 ml - ružová

Sklenená krabička pre deti i dospelákov na desiatu či obed sa stane vaším verným pomocníkom na pravidelné stravovanie.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

17.6 €
14.5 € Bez DPH

Sklenený Bento box značky Melii je ideálnou krabičkou na obed či desiatu do školy či do práce. Táto krabička je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie voči tepelnému šoku ako bežné sklo. Krabička je delená na 2 časti a je vhodná do umývačky riadu, mrazničky, mikrovlnnej rúry a rúry. Pre ďalšiu vrstvu ochrany má sklenená časť krabičky z vonkajšej časti farebný silikónový obal, ktorý znižuje pravdepodobnosť rozbitia.

Vďaka silikónovému tesneniu je veko vzduchotesné a nepriepustné. Veko tak uchová jedlo dlhšie čerstvé, zabráni premrazeniu, rozliatiu a znečisteniu chladničky alebo tašky pri prenášaní (nie je vhodné prenášať tekutiny).

Táto vychytaná krabička má 2 časti, hlavnú časť s objemom 440 ml a menšiu časť 300 ml. Krabičku využijete pri príprave obľúbených obedov či desiat, ako na doma, tak na cestách či do práce!

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie voči tepelnému šoku
  • Sklo je prírodný, ekologicky šetrný a recyklovateľný materiál
  • Vzduchotesné a nepriepustné veko 
  • 100% bezpečné pre potraviny, neporézne a bez škodlivých chemikálií
  • Vhodné do mrazničky, mikrovlnnej rúry, rúry a umývačky riadu
  • Veko vhodné pre deti = môžu ľahko otvoriť

 

Materiál: sklo, PP, silikónové tesnenie

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Objem: celá dóza 740 ml/ jednotlivé časti 440 ml a 300 ml

Rozmery: 21 x 16 x 7 cm

Hmotnosť: 785 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu niektoré časti produktu poškodiť. Je možné umývať v hornom koši umývačky.

Dôležité inštrukcie na použitie v mrazničke: Je možné používať v mrazničke, ale v prípade sklenených nádob je treba dodržať správny postup a všeobecné pravidlá pri mrazení potravín! Pri nedodržaní správneho postupu môže dôjsť k prasknutiu, ktoré nie je výrobnou chybou výrobku. Naplňte maximálne z 2/3, aby kvapalné alebo polotekuté látky mali priestor sa rozpínať a dózičku umiestnite v mrazničke tak, aby stála vodorovne. V ideálnom prípade nechajte zmrznúť bez viečka alebo s pootvoreným viečkom, aby ste zamedzili expanzii obsahu a tlaku na materiál, ktorý by mohol prasknúť. Po vybratí z mrazničky nechajte povoliť v chladničke alebo pri izbovej teplote. Pokiaľ by došlo k rýchlej zmene teploty, môže dôjsť k prasknutiu či rozbitiu. 

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie častí produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nie je vhodné prenášať tekutiny. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenie alebo oslabenie vyhoďte! Pri ohreve v mikrovlnnej rúre vždy nechajte okryté viečko. Viečko a silikón nepatrí do rúry. Jedlo po ohreve najskôr premiešajte a vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu! Pri použití v mrazničke je nutné dodržiavať pokyny na použitie skla v mrazničke, aby nedošlo poškodeniu či rozbitiu.

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz