Miska na desiatu s počítadlom 200 ml - modrá

Zábavná mištička na desiatu a zároveň zábavná hračka = vaše dieťa sa môže baviť točením, počítaním a hraním s rôznofarebnými korálkami pripevnenými okolo viečka.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

8 €
6.6 € Bez DPH

Vyladená miska desiatu, ktorá funguje aj ako zábavná hračka pre malých neposedníkov! Vaše dieťa sa môže baviť točením, počítaním a hraním sa rôznofarebnými guličkami pripevnenými k nádobke. Rukoväť je navrhnutá presne pre malé ručičky a povzbudzuje malé deti k samostatnosti. Mäkké a flexibilné viečko nedovolí chrumkam, piškótom a drobnému ovociu, aby sa rozkotúľali po podlahe aj keď sa Vaše dieťa bude otáčať nádobou dnom nahor. Mistička má pre istotu aj druhé viečko, ktoré udrží aj drobčeky a vďaka tomu aj ideálne aj na výlety a cesty mimo domova. Miska bude odteraz vašim skvelým pomocníkom doma aj na cestách!

 

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

 

  • skvelá na cesty aj doma
  • farebné guličky deti môžu počítať, učiť sa farby alebo sa len baviť točiť dookola
  • dve viečka
  • mäkké viečko s otvorom podporuje deti samostatne sa obslúžiť
  • viečko s farebnými guličkami udrží drobčeky a je vhodné na cestovanie
  • rukoväť pre malé ručičky
  • ľahko sa čistí - korálky je možné vybrať
  • možné umývať v umývačke (len v hornom koši)

 

Materiál: PP, ABS, silikón, nylon

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 15,2 x 9,4 x 7,5 cm

Objem: 200 ml

Hmotnosť: 102 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Je možné umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: fialová, modrá, zelená, žlutá

Materiál: ABS, nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz