Hryzadlo na ruku - ružové

Roztomilý pomocník na prerezávanie detských zúbkov z farebnej kolekcie Blush.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

8.8 €
7.3 € Bez DPH

Deti, ktorým sa prerezávajú zúbky milujú žuvanie. Predstavujeme hryzátko na zápästí obľúbenej austrálskej značky b.box. Textúrovaný dizajn navrhnutý na uchopenie alebo nosenie ako náramok pomáha masírovať boľavé ďasná a zároveň podnietiť zvedavosť deti.

Hryzátko na zápästie je možné použiť na poskytnutie úľavy v rôznych fázach prerezávania zúbkov. Je ľahučké a ľahko sa drží.

 

Vhodné pre deti už od 3 mesiacov.

 

Použite hlavičku malej líšky na upokojenie boľavých ďasien, keď sú na ceste prvé mliečne zúbky. Texturované telo alebo chvost pomôžu, keď sa začnú prerezávať zadné stoličky.

 

Materiál: Vyrobené z netoxického potravinárskeho silikónu

Neobsahuje BPA, BPS, ftalátov ani PVC

 

Údržba: Produkt pred prvým aj každým použitím umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Možno umývať v hornom koši umývačky alebo sterilizovať v sterilizátore.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred prvým použitím výrobok očistite podľa návodu a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodený. Zatiahnite a otočte silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach slabosti ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne či abrazívne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nenechávajte pri používaní výrobku dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy používajte výrobky pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: růžová

Materiál: silikon

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců, od narození

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz