Cumlíky z prírodného kaučuku 0-6m, 2ks - sage/vanilla

Cumlíky z b.boxu vaše bábätko upokojia a navyše skvele vyzerajú!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10 €
8.2 € Bez DPH

Sortiment cumlíkov ponúka rodičom najmenších detí riešenie na mieru s možnosťou vybrať si tvar, veľkosť, materiál cumlíka a farebné prevedenie.

Obľúbená austrálska značka b.box predstavuje cumlíky, ktoré sú nielen funkčné, ale navrhnuté tak, aby bezpečne upokojovali vaše dieťa. Navyše sú k dispozícii v krásnych moderných farbách, ktoré ladia s ostatnými produktmi b.box pre najmenších!

 

Symetrická farebná vonkajšia časť cumlíka s vetracími otvormi (štít) obsahuje antimikrobiálnu prísadu na báze striebra, ktorá eliminuje až 99,9 % baktérií. Terčík s vetracími otvormi pokrýva menšiu časť pokožky okolo úst dieťaťa, čím sa znižuje riziko vzniku nežiaduceho ekzému pod cumlíkom. Symetrické tvarovanie farebného štítu zaisťuje optimálnu priechodnosť vzduchu pod nosom dieťaťa.

Mäkký cumlík v tvare čerešne je vyrobený z nemeckého prírodného kaučukuVeľkosť 1 je vhodná pre deti od narodenia do 6 mesiacov.

 

Cumlíky sa predávajú v balení po 2 kusoch a súčasťou balenia je ochranný kryt cumlíka.

 

  • veľké otvory umožňujú cirkuláciu vzduchu okolo úst dieťaťa
  • možno sterilizovať len vo vriacej vode
  • výber z mnohých krásnych jemných farieb
  • priehľadný kryt na hygienické skladovanie doma aj na cestách
  • tvar cumlíka vhodný aj pre dojčené deti

 

Materiál: štít a kryt cumlíka - PP, cumlík - 100 % prírodný kaučuk (latex)

Vyrobené bez BPA, BPS, PVC a ftalátov

Rozmery: 3,8 x 5,6 x 4,5 cm

 

Údržba: Pred prvým použitím cumlík umyte, vložte do čistej nádoby a zalejte horúcou vodou, nechajte vychladnúť a vytlačte zachytenú vodu. Pred každým použitím cumlík pravidelne umývajte, čistite a sterilizujte. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov cumlík vymieňajte každé 1 - 2 mesiace. Cumlík sa môže sterilizovať iba vložením do nádoby s horúcou vodou na maximálne 5 minút (nikdy ho nevarte!). Nesterilizujte pomocou UV sterilizátora, v mikrovlnnej rúre a neumývajte v umývačke riadu. Cumlík je vyrobený z prírodného materiálu a pravidelná sterilizácia a používanie môžu zmeniť jeho tvar a farbu. Mierna zmena farby nie je na škodu, ak cumlík zmení farbu (stmavne) alebo sa stane lepkavým, je potrebné ho vymeniť!

Upozornenie: Cumlíky vyrobené z prírodného kaučuku môžu u niektorých detí vyvolať alergickú reakciu! Nepoužívajtecumlík ako hračku. Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých tekutín alebo liekov, hrozí riziko vzniku zubného kazu. Hoci antimikrobiálna prísada na báze striebra eliminuje až 99,9 % baktérií, cumlík nie je určený na liečbu alebo vyliečenie akejkoľvek choroby alebo zlepšenie zdravotného stavu. Chráňte pred teplotami pod bodom mrazu a priamym slnečným žiarením alebo zdrojmi tepla.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

Farba: biela, béžová, zelená

Materiál: 100% přírodní kaučuk, polypropylen (PP)

Věk: od 3 měsíců, od 4 měsíců, od narození

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty