Cumlík a hryzadlo na kŕmenie - svetlo zelené

Oživte prvé ochutnávanie ovocia a zeleniny s kŕmiacim hryzátkom z farebnej kolekcie Sage.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10.4 €
8.6 € Bez DPH

Kŕmiaca silikónová sieťka obľúbenej austrálskej značky b.box, ktorú ľahko vyčistíte a je jemná k detským ďasnám. Môžete ju umývať v umývačke. Táto kŕmiaca sieťka umožní vašim deťom samostatné kŕmenie. Deti od štyroch mesiacov veku môžu vychutnávať melón, mäkké ovocie, zeleninu a iné dobroty. Jednoducho odskrutkujte krúžok, naplňte silikónovú sieťku a nechajte deti objavovať nové chute!

Unikátna ergonomicky tvarovaná "trojnožka" dovolí deťom držať hryzátko v jednej alebo oboch rukách. Dizajn "trojnožky" potom dovolí postaviť hryzátko na stôl bez toho, aby sa hryzacia časť dotkla plochy a cumlík tak udrží hygienicky čistý. Pokiaľ nie je hryzátko používané, chráni cumlík viečko. K produktu je možné dokúpiť náhradný silikónový cumlík.

 

Vhodné pre deti už od 4 mesiacov.

Tip: Vychladené ovocie v sieťke môže pomôcť s úľavou pri raste zúbkov.

 

Materiál: cumlík - silikón, ostatné komponenty - polypropylén (PP)

Vyrobené bez BPA, BPS, PVC a ftalátov.

Rozmery: 110x85x85 mm

Váha: 24 g 

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Umývajte rozložené na jednotlivé komponenty. Možno umývať v hornom koši umývačky. Silikónový cumlík môže byť sterilizovaný v parnom sterilizátore.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu.

 

Viac o tomto produkte si môžete prečítať na našom blogu

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz