Chladiace hryzátko zajačik - modré

Roztomilý pomocník na uvoľnenie boľavých ďasien počas prerezávania zúbkov z farebnej kolekcie Lullaby blue

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

15.6 €
12.9 € Bez DPH

Senzorické chladiace hryzátko od značky b.box v tvare zajačika poskytne úľavu pri raste prvých zúbkov. Jednoducho dajte hryzátko naplnené vodou vychladiť do chladničky, prípadne pridajte kocku ľadu a hneď máte po ruke chladivú úľavu pre boľavé detské ďasná.

 

Mäkká silikónová hlava a ušká zajačika sa dostanú do všetkých oblastí pusinky dieťaťa. Textúrovaný silikón poskytne pri žuvaní masáž a úľavu ďasnám a dieťa navyše skúma nové textúry a tvary. 

 

Vďaka možnosti naplniť hryzátko vodou, máte pod kontrolou obsah hryzátka a nemusíte sa báť prípadných toxických gélov. Pevná rukoväť a plná základňa sú ideálne pre malé ručičky a umožnia, aby hryzátko zostalo pri odložení vzpriamené a tým aj hygienicky čisté

 

Vhodné pre deti od 3 mesiacov

 

  • plniteľné hryzátko
  • tvarované a štruktúrované
  • viaczmyslové prevedenie
  • možné umývať v umývačke alebo sterilizovať v sterilizátore 

 

Tip: Hryzátko naplňte vodou a kockou ľadu a nechajte vychladiť v chladničke. Kocka ľadu zaistí ochladenie a upokojenie boľavých ďasien vášho bábätka.

 

Materiál: hlava zajačika - potravinársky silikón, nylonový krúžok, základňa - PP

Vyrobené bez BPA, BPS, PVC a ftalátov 

Rozmery: 5,5 cm x 12,4 cm x 18,0 cm 

Váha: 102 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným na riad. Možno umývať v hornom koši umývačky alebo sterilizovať v sterilizátore.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obalov dosahu dieťaťa. Pred prvým výrobkom očistite podľa návodu a pred každým použitím ho vždy iba, použitím či nie je poškodený. Stiahnite a otočte silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach slabosti ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne či abrazívne prostriedky, pretože by mohli poškodiť silikón. Nenechávajte pri používaní dieťaťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy používajte výrobky pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia. U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu.

Farba: modrá

Materiál: nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz