Upokojujúci prívesok Snehová vločka, modrá

Má pomáhať a dobre slúžiť na vyrovnávanie emócií vášho dieťaťa! S jemným motívom snehových vločiek.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.6 €
9.6 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa ocitne v situácii, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý prívesok mu pomôže priniesť pokoj.

Prívesok na hryzenie snehovej vločky je upokojujúci kamarát, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď hrozí, že mu deň zatemnia veľké emócie. Silikónový prívesok odporúčajú ergoterapeuti ako nástroj, ktorý môže vaše dieťa používať samostatne na rozvoj účinnej kontroly reakcií nervového systému.

Upokojujúce prívesky sa upevňujú pomocou praktickej šnúrky. Šnúra je navrhnutá tak, aby sa po zatiahnutí ľahko odpojila.

 

Vhodné najmä pre malých fanúšikov obľúbeného Ľadového kráľovstva.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 5 cm, šírka: 1 cm, šnúra: 60 cm

Materiál: prívesok na žuvanie je zo 100 % potravinárskeho silikónu (bez BAP, ftalátov, kadmia a olova)

Hmotnosť výrobku: 17 gr

 

Pokyny na starostlivosť: Prívesok možno umývať teplou mydlovou vodou alebo utrieť vlhkou handričkou

 

Farba: modrá

Materiál: silikon

Věk: od 3 let

Tvrdost: Střední

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz