Upokojujúci prívesok Blesk, žltá

Má pomáhať a dobre slúžiť na vyrovnávanie emócií vášho dieťaťa!

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.6 €
9.6 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa ocitne v situácii, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý prívesok mu pomôže priniesť pokoj.

Bleskový prívesok na hryzenie je upokojujúci priateľ, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď mu veľké emócie hrozia zatemniť deň. Silikónový prívesok odporúčajú ergoterapeuti ako nástroj, ktorý môže vaše dieťa používať samostatne na rozvoj účinnej kontroly reakcií nervového systému.

Upokojujúce prívesky sa upevňujú pomocou praktickej šnúrky. Šnúra je navrhnutá tak, aby sa po zatiahnutí ľahko odpojila.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 5 cm, šírka: 1 cm, šnúra: 60 cm

Materiál: žuvací štítok je zo 100 % potravinárskeho silikónu (bez BPA, ftalátov, kadmia a olova)

Hmotnosť výrobku: 17 gr

 

Pokyny na starostlivosť: Prívesok možno umývať teplou mydlovou vodou alebo utierať vlhkou handričkou

 

Farba: černá, žlutá

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další originální značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs! Malí Ozíci už ji dávno objevili a koušou a žvýkají originální kousátka a přívěsky i náramky od narození až do školních let - pokud mají tu potřebu. Kousací produkty pro děti všech věkových kategorií nabízí značka Jellystone Designs, kterou založila Claire - maminka tří dětí. Claire neustále spolupracuje s logopedy, psychology a terapeuty, aby společně vytvořili uklidňující produkty pro děti, které zkoumají a objevují svět všemi smysly.

Kousátka ze 100% silikonu provedou vaše dítě cestou za poznáním světa: jsou vždy po ruce a uklidní miminko i dítě, když se svět zdá příliš velký. Zábava, bezpečí a funkčnost je základem všech kolekcí od značky Jellystone Designs.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz