Silikónové stohovacie poháre, oceán

Skladať, triediť, plniť, stláčať a špliechať!

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť prodej ukončen
počet kusov   Kus

Strážny pes Stráženie dostupnosti


27.2 €
22.5 € Bez DPH

Sada 5 skladacích kelímkov a pokladu v podobe 5 mincí!

 

Táto hračka od austrálskej značky Jellystone Designs pomáha deťom preskúmať morský život prostredníctvom zmyslovej hry.

 

Deti precvičia koordináciu ruka-oko a kreatívnym myslením. Tégliky naskladajte na seba, vkladajte do seba, schovávajte do nich aj pod ne predmety, robte z nich v piesku bábovky alebo sa hrajte s cestom. Možností na využitie je hromada av neposlednom rade spájajte kelímky do páru so súvisiacimi mincami. Vyrobené z mäkkého silikónu a vhodné aj ako hryzátka.

 

Deti sa vďaka hre zoznámia s morskými tvormi, pretože každý téglik obsahuje iné oceánske zviera: veľryby, žralokmi, korytnačky, chobotnice a kraba!

 

Ideálna aj ako hračka do vody. Naplňte vaňu a naberajte, nalievajte do vaničiek vodu, ponárajte ich, alebo ich nechajte samovoľne plávať po hladine.

 

Vhodné pre deti od 9 mesiacov

 

Rozmery: 10.5 x 10.5 x 13.5cm

Materiál: netoxický silikón (bez BPA, ftalátov, PVC)

Váha produktu celkom: 248 g

 

Údržba: Možno čistiť pomocou sterilizátora, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Vyskúšajte ťahom a krúžením silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach poškodenia ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu. 

 

Informácie ako sa starať o produkty Jellystone Designs

 

Farba: biela, modrá, zelená, šedá

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 9 měsíců

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz