Fľaša Sport na pitie 600 ml - fialová/zelená

Ľahká fľaša na pitie so silikónovým náustkom a farebnou ochranou dna pre deti aj rodičov.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

20.4 €
16.9 € Bez DPH

Už sú veľkí na hrnček so slamkou a malá fľaštička nezaženie ich smäd? Austrálska značka b.box má pre nich bezchybnú ergonomickú fľaštičku s trojuholníkovou základňou, pútkom a silikónovým náustkom! Do škôlky aj do školy, na ihrisko aj na výlety, túto ľahkú tritánovú fľaštičku môžete mať všade so sebou. Pítko fľaštičky stačí len stlačiť medzi pery a ľahko sať. Viečko fľaštičky je opatrené tlačidlom, po stlačení sa viečko ľahko odklopí.

 

Rodičia ocenia hygienické uzatváranie viečka. Fľaštička, ak je zatvorená, je netečúca. Flexibilné silikónové držadlo je pre deti skvelé, či už nesú fľaštičku do školy alebo na tréning. Fľaštička je vyrobená z Tritanu™, je teda ľahká a odolná. Minimum komponentov umožňuje fľašu ľahko čistiť.

 

Ku Šport fľaši môžete kúpiť náhradný náustok a náhradné gumičky.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Ergonomický tvar pre ľahký úchop
  • Uzatvárateľné viečko
  • Silikónový cumlík 
  • Odnímateľný farebný dolný kryt
  • Vhodná veľkosť do postranného vrecka školských batohov 
  • Široký plniaci otvor (možno vložiť aj kocku ľadu)
  • Jednoduché rozloženie na jednotlivé diely uľahčí umývanie
  • Možno umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: fľaša - Tritan™; dolný kryt a viečko - PP (polypropylén); cumlík a rukoväť – silikón;

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozmery: 23 x 8,6 x 7,87 cm

Objem: 600 ml 

Váha: 192 g

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie cumlíka odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky. Náustok meňte podľa potreby, odporúčame meniť aspoň 1x za 3-6 mesiacov. 

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov, perlivé nápoje, džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box 

 

Chcete ešte viac informácií? Naši malí testeri a testerky vyskúšali liekovky v praxi. Ako sa deťom z fľaštičky pije a aký majú na fľaštičku názor naši najmenší si prečítajte v blogu.

Farba: fialová, zelená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP), silikon, tritan

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz