Fľaša na pitie so slamkou 600 ml - flamingo fizz

Fľaša na pitie pre väčšie deti a dospelých v nových farbách!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

20.4 €
16.9 € Bez DPH

Už sú veľkí na hrnček so slamkou a malá fľaštička nezaženie ich smäd? b.box má pre nich bezchybnú fľaštičku! Do škôlky aj do školy, na ihrisko aj na výlety, našu tritánovú fľašu na pitie môžete mať všade so sebou. Potešia ako deti tak rodičov.

Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou padne skvele do drobných ručičiek vašich detí. Silikónová slamka dovolí vypiť z fľaštičky aj tú poslednú kvapku a viečko má držadlo pre ľahké nosenie alebo zavesenie na batoh, kočík a pod. Fľaštička sa po ľahkom stlačení "tlačítka" ľahko otvorí. Spodná slamka fľaštičky je pevná. Cumlík (horná časť slamky) je cca 5 mm od konca vybavený "ventilkom", ktorý zabraňuje samovoľnému vytekaniu tekutiny. Pri pití je nutné slamku ľahko zovrieť medzi jazykom a poschodím alebo pery či zuby.

 

K fľaštičke je možné dokúpiť:

náhradné náústky

náhradné slamky

náhradný konektor

 

Fľaša je vhodná pre deti od 9 mesiacov a je určená na pitie v zvislej polohe, dnom nadol. Výrobca ju síce nedeklaruje ako nepriepustnú, ale my na mimmo.cz sme ju poctivo otestovali a netečie pri zatvorenom viečku.

.

  • Ergonomický tvar pre ľahké uchopenie
  • Zatvárateľné viečko
  • Silikónová slamka
  • Možno umývať v hornom koši umývačky riadu
  • Odnímateľný spodný kryt
  • Široký plniaci otvor (možno vložiť aj kocku ľadu)

 

Materiál: fľaša - Tritan™; dolný kryt a odklápacie viečko - PP (polypropylén) a TPE (termoplastický elastomér); cumlík/slamka – silikón; hlavné viečko, slamka fľaštičky a konektor - PP (polypropylén)

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Objem: 600 ml

Váha: 220 g

 

Údržba: Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, kefky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať.

VAROVANIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo perlivé nápoje. Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: růžová, červená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP), silikon, tritan

Veľkosť: velká

Věk: od 12 měsíců, od 3 let, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz