Box na občerstvenie veľký - flamingo fizz

Najobľúbenejší box na občerstvenie v nových farbách!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

22 €
18.2 € Bez DPH

Box na občerstvenie, do ktorého sa zmestí všetko! Deti si rady vyberajú z dobrôt, ktoré im počas dňa pripravíte. A preto b.box navrhol variabilný box na desiatu, do ktorého môžete zabaliť nespočetné množstvo rôznych druhov občerstvenia. Nájdete v ňom priehradku na polovicu krajca chleba alebo sendvič, pričom pod pohyblivým vekom sa skrýva chladiaca vložka, ktorá udrží tieto dobroty dlhšie čerstvé. Ak odstránite pohyblivé veko, zrazu máte dostatočne veľký priestor na cestoviny alebo šalát. Úplne jedinečný dizajn veka boxu s elastickým krúžkom umožňuje vložiť do boxu celé jablko! Dvojité silikónové veko vám potom umožní uložiť ovocie alebo jogurt (nie tekutiny) do menších priehradiek. Niektoré "priehradky" na displeji sú odnímateľné a nastaviteľné, takže si tento box na občerstvenie môžete prestavať podľa svojich chutí a potrieb. Do boxu na desiatu sa zmestí aj zavinovačka alebo banán.

 

Jednoduché otváranie umožňuje deťom samoobsluhu.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

K obedovému boxu je možné dokúpiť tieto náhradné diely:

- Náhradný box

- náhradné veko s klipom (bez silikónového tesnenia)

- Náhradné silikónové tesnenie

- náhradná rukoväť

- náhradný rozdeľovač

- Náhradné chladiace podložky

- Náhradné viečko na sendvič

 

Materiál: box, veko, priehradka, sendvičové veko - PP (polypropylén), tesnenie a rukoväť - silikón, chladiaca podložka - netoxický potravinársky gél a EVA

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 235 mm x 215 mm x 65 mm

Hmotnosť: 470 g

Objem: 2 litre

 

Údržba: Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé časti a umyte ich vo vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky, špongie ani drhnúce podložky, ktoré by mohli výrobok poškriabať. Umývajte len ručne, nie je možné umývať v umývačke riadu.

VAROVANIE:Nepoužívajte na potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené na tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť veko otvorené. Pred podávaním jedla dieťaťu vždy skontrolujte jeho teplotu. Niektoré tekutiny alebo potraviny môžu spôsobiť zmenu farby výrobku. Nemá to vplyv na funkčnosť. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti výrobku v poriadku, a ak sú na nich známky opotrebovania, nepodávajte ich dieťaťu. Výrobok nevkladajte do rúry na pečenie ani do mrazničky.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box, nájdete tu.

Tipy na to, "čo 5-krát NEMÔŽETE robiť s boxom na desiatu", nájdete na našom blogu.

 

Farba: růžová, červená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty