Box na občerstvenie malý - sivý/modrý

Malý box na desiatu do školy, na cesty a na ihrisko.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.6 €
11.2 € Bez DPH

Krabička na desiatu od spoločnosti b.box vám uľahčí a spríjemní čas na desiatu, alebo občerstvenie. Vďaka jej veľkosti ju môžete vziať prakticky kamkoľvek a byť vždy pripravení, keď brúško prepadne hlad. Vďaka flexibilnému viečku na jednej strane môžete do dózy vložiť celý kus ovocia a do druhej možno aj jogurt, alebo pyré. 

 

Jednoduché otváranie umožňuje deťom samostatne sa obslúžiť.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Materiál: krabička a viečko - polypropylén (PP), tesnenie - silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 110 mm x 165 mm x 57 mm

Objem: 350 ml

Hmotnosť: 160 gr

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v umývačke, iba v hornom koši

 

UPOZORNENIE: Nepoužívajte pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené pre tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené. Vždy presne dieťaťu pokrmu pred podaním. Niektoré tekutiny alebo potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť. Pred každým použitím stačí, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebenia nedávať. Nepatrí do rúry alebo mrazničky.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu.

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

Farba: modrá, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: malá

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz