Trio hryzadlo ružové - ružové

Vhodné pre všetky štádiá prerezávania zubov z farebnej kolekcie Blush.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18.4 €
15.2 € Bez DPH

Predstavujeme vám b.box Trio hryzátko, ktoré uľaví boľavým ďasnám a zároveň stimuluje senzorické schopnosti. Tri textúrované hryzátka na šikovnom krúžku ponúkajú dieťaťu výber medzi dvoma silikónovými hryzátkami a dreveným hryzátkom. Hryzátka sú ľahké a veľmi dobre padnú do detských rúčok. Je možné ich používať samostatne alebo v sete na krúžku.

 

Hryzátko bude dieťa sprevádzať od prerezávania prvých zúbkov až k tým posledným. Mäkký silikón je ideálny pre prvé fázy prerezávania zúbkov. Na hryzátku vyrobeného zo stredne tvrdého silikónu sú výlisky a malé výstupky, aby s ním dieťa dosiahlo ďalej do pusinky a uľavilo bolesti pri prerezávaní zúbkov umiestnených ďalej v pusinke. Drevené hryzátko je vyrobené z antibakteriálneho bukového dreva a je navrhnuté tak, aby bolo možné ho hrýzť až na zadných zuboch.

 

  • Vhodné pre deti od 3 mesiacov
  • Vhodné pre všetky fázy rastov zúbkov - od prvého zúbku po stoličky
  • Rôzne textúry a tvrdosť hryzátok
  • Praktický set na krúžku

 

Materiál: 2 hryzátka - netoxický potravinársky silikón, 1 hryzátko - bukové drevo, krúžok - PP

Vyrobené bez BPA, ftalátov a PVC

 

Údržba: Pred prvým aj po každom použití umyte vo vode jemným prípravkom na umývanie riadu (okrem drevenej časti). Starostlivo opláchnite a osušte. Silikónové hryzátka je možné ich umývať hornom koši umývačky alebo sterilizovať. Antibakteriálne drevené hryzátko utrite vlhkou handričkou a osušte. Pred prvým a každým ďalším použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku. Skontrolujte jemným ťahom a krúžením, či je silikón v poriadku. Pri známkach poškodenia nedávajte dieťaťu, odstráňte z jeho dosahu a vyhoďte.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Materiál: dřevo, silikon

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz