Sklenené dózy na potraviny 118 ml - 6ks

Sklenené dózičky s farebnými silikónovými viečkami sú nenahraditeľné v každej kuchyni a majú všestranné a využitie! Využijete ich od prvých príkrmov, na desiaty, doplnky obedových boxov alebo skladovanie či servírovanie potravín.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.2 €
10.9 € Bez DPH

Sklo je šetrné k prírode a je možné ho recyklovať. Nie je pórovité a nezafarbí sa. Neobsahuje BPA, je bezolovnaté, neobsahuje kadmium, PVC a ftaláty, na uchovávanie potravín je vhodné na 100%.

Objem každej dózy v tomto balení je 118 ml. Majú všestranné využitie a môžu slúžiť skvele na uchovanie malých príkrmov pre deti rovnako ako dresingov na šalát pre dospelých, dipov, domácej majonézy či horčice. Tieto malé dózy sú vhodné aj na uchovanie potravín na cestách či doma, hodia sa na doplnenie desiatových boxov do školy alebo do práce. Vďaka silikónovému tesneniu na viečkach sú dózy vzduchotesné, netečúce a zaisťujú, že potraviny zostanú v dózach dlhšie čerstvé.

 

Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

 

  • vhodné do umývačky (len horný kôš)
  • vhodné do mikrovlnky (viečko musí byť vždy otvorené!)
  • vhodné do mrazničky (dózičku naplňte maximálne z 2/3 a dodržujte inštrukcie na použitie v mrazničke!)
  • viečko dobre drží na dóze, ale je možné ho ľahko otvoriť

 

Materiál: sklo, PP, silikónové tesnenie

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Objem: balenie po 6 ks - 118 ml/dóza

Rozmery: 7 x 7 x 6 cm/ 118 ml dóza;

Hmotnosť: 6x 135 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu niektoré časti produktu poškodiť. Je možné umývať v hornom koši umývačky.

Dôležité inštrukcie na použitie v mrazničke: Dózičky je možné používať v mrazničke, ale v prípade sklenených nádob je treba dodržať správny postup a všeobecné pravidlá pri mrazení potravín! Pri nedodržaní správneho postupu môže dôjsť k prasknutiu, ktoré nie je výrobnou chybou výrobku. Dózičku naplňte maximálne z 2/3, aby kvapalné alebo polotekuté látky mali priestor sa rozpínať a dózičku umiestnite v mrazničke tak, aby stála vodorovne. V ideálnom prípade nechajte zmrznúť bez viečka alebo s pootvoreným viečkom, aby ste zamedzili expanzii obsahu a tlaku na materiál, ktorý by mohol prasknúť. Po vybratí z mrazničky nechajte povoliť v chladničke alebo pri izbovej teplote. Pokiaľ by došlo k rýchlej zmene teploty, môže dôjsť k prasknutiu či rozbitiu.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie častí produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenie alebo oslabenie vyhoďte! Pri ohreve v mikrovlnnej rúre vždy nechajte okryté viečko. Viečko nepatrí do mikrovlnnej rúry. Jedlo po ohreve najskôr premiešajte a vždy skontrolujte teplotu tekutín pred podaním dieťaťu! Pri použití v mrazničke je nutné dodržiavať pokyny na použitie skla v mrazničke, aby nedošlo poškodeniu či rozbitiu.

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: fialová, modrá, růžová, zelená, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon, sklo

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz