Silikónová mištička s prísavkou 300 ml, 2ks - Mačka

Priznajme si, že kŕmenie malých detí nie je pre slabé povahy, je to špinavá práca! Silikónová mištička s prísavkou má za cieľ urobiť detské stravovanie o niečo menej stresujúce a oveľa zábavnejšie.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.6 €
11.2 € Bez DPH

Mističku stačí umiestniť na rovných povrch a prísavka urobí svoje kúzlo. Mistička sa prichytí k stolíku či stoličke a vy si môžete oddýchnuť, pretože vaše dieťa mištičku len tak neprevráti alebo nezhodí na podlahu.

 

Vďaka dizajnu zvieratiek silikónovej mištičky s prísavkou kanadskej značky Melii si vaše deti spoločné stravovanie obľúbia a vytvoria si tak pozitívny vzťah k jedlu. Mističky sú v balení po 2 kusoch.

 

  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov
  • Podporuje samostatnosť a pozitívny vzťah k jedlu
  • Ľahko umývateľný
  • 100% silikón
  • Prilieha k väčšine povrchov
  • Vhodný do mikrovlnnej rúry a mrazničky
  • Možno umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: Silikón

Vyrobené bez použitia BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery:  11,5 x 11 x 5,5 cm

Objem: 300 ml/ mistička

Váha: 87 g/ mistička

 

Údržba: Produkty pred prvým aj po každom použití umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Vždy skontrolujte teplotu potravín pred podaním dieťaťu! 

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: fialová

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz