Náhradné veľké viečko pre Hrnček so slamkou - malina

Náhradné viečko pre obľúbený b.box Hrnček so slamkou.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

6.4 €
5.3 € Bez DPH

Aby vám Hrnček so slamkou dlhšie slúžil!

Toto viečko je kompatibilné so základňou Pohár pre batoľatá alebo Hrnčeka s náustkom značky b.box

 

Materiál: viečko - polypropylén (PP), tesnenie - silikón

Vyrobené bez BPA, ftalátov a PVC.

 

Náhradný diel obsahuje veľké viečko vrátane malého posuvného viečka/ krytu slamky a tesnenia hrnčeka. Náhradná slamka nie je súčasťou balenia!

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky a vybratie tesnení odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie alebo iba na čistenie aj kefku. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo perlivé nápoje. Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry. 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

Farba: červená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz