Bento Box krabička na desiatu 1250 ml - modrá

Báječný box na pohodlné stravovanie v škole, v práci a na cestách!

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14 €
11.5 € Bez DPH

Svačinové bento boxy kanadskej značky Melii s tromi priehradkami sú farebné a veľmi praktické! Box má veľkú priehradku s objemom 1250 ml a menšiu delenú vyberateľnú priehradku s objemom 2x 260 ml.

 

Tieto boxy na jedlo sú skvelé pre deti aj dospelých na desiatu alebo obed. Priehľadné veko má veľkú západku, ktorá deťom uľahčuje otváranie a podporuje samostatnosť. Jednoduché otváranie je dôležité najmä pre deti v školskom veku, ktoré sa potrebujú bezpečne a samostatne obslúžiť.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Box s 3 oddelenými priehradkami
  • Odnímateľná priehradka rozdelená na 2 oddelenia
  • Možno používať s odnímateľnou priehradkou alebo bez nej
  • Obľúbená u detí aj dospelých
  • Priehľadné veko
  • Ľahko sa otvára
  • Možno umývať v hornom koši umývačky riadu
  • Vhodné aj do mrazničky

 

Materiál: PP, ABS, silikón

Vyrobené bez BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 21,5 x 15,6 x 7,4 cm

Objem: 1250 ml

Hmotnosť: 293 g

 

Údržba: Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé časti a umyte ich vo vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Odporúčame ručné umývanie jemným prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, špongie ani drhnúce podložky, ktoré by mohli výrobok poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zmenu farby výrobku. Nemá to vplyv na funkčnosť výrobku a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti výrobku v dobrom stave, a ak sú na nich známky opotrebovania, nedávajte ich dieťaťu. Pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť veko otvorené. Jedlo po ohreve najskôr premiešajte a vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu!

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

Farba: modrá, zelená

Materiál: ABS, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty