Box na občerstvenie veľký + Nerezová termofľaša 1l - set modrý/žltý

Set veľkého boxu na občerstvenie a Nerezovej termofľaše so slamkou za výhodnú cenu!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

61.6 €
Pôvodná cena
52 €
42.9 € Bez DPH

Hľadáte veľkú fľašu pre celodennú hydratáciu, ktorá bude ladiť s boxom, ktorý je dostatočne veľký na celodennú desiatu? Máme pre vás výhodný set od legendárnej značky b.box

 

Výhodný set sa skladá z 2 obľúbených produktov v kombinácii modrej, žltej a šedej farby!

 

Nerezová termofľaša so slamkou - svetlomodrá/žltá s praktickým silikónovým pútkom s objemom 1 litra, ktorá udrží tekutiny studené až 46 hodín!

 

Box na občerstvenie veľký - žltý/sivý je dostatočne veľká variabilná krabička do ktorej zabalíte občerstvenie na celý deň alebo desiatu na výlety s rodinou. Väčší priestor s pohyblivým sendvičovým viečkom a ukrytým chladivým vreckom je ideálne miesto na sendvič, 2 menšie priehradky na akýkoľvek snack a jedna dlhá priehradka s posuvným rozdeľovačom, ktorý je možné vybrať a hneď máte miesto na tortilu či celý banán. Flexibilné silikónové tesnenie umožní vložiť do krabičky celý kus ovocia (napr. jablko) alebo obľúbený muffin. Krabička má navyše aj praktickú silikónovú rukoväť.

 

Náš tip: Väčší priestor boxu môžete doplniť ďalšími vychytávkami od b.box pasujúcimi do boxu, a to Silikónové vrecko alebo Krabičkou na obed 400 ml alebo doplniť o Mini lyžičky a Mini vidličky.

 

Set je vhodný nielen pre väčšie deti od 6 rokov, ale aj dospelých! Nerezová termofľaša a veľký box využijete nielen na leto a prázdninové aktivity, ale aj do školy, do práce na obed, na výlety, šport, dovolenku, jednoducho kamkoľvek. Obľúbenú desiatu a dostatok tekutín, budete môcť mať kdekoľvek so sebou a navyše v štýlovom a praktickom prevedení.

 

Údržba: Produkty pred prvým a po každom použití rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prípravkom na riad. Na vyčistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky, ale odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad.

 

Informácie o tomako sa starať o výrobky b.box

 

Farba: modrá, šedá, žlutá

Věk: od 3 let, od 6 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz