Box na občerstvenie stredný + Nerezová termofľaša 1l - set fialový

Set stredného boxu na občerstvenie a Nerezovej termofľaše so slamkou za výhodnú cenu!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

58 €
Pôvodná cena
49.2 €
40.6 € Bez DPH

Ak hľadáte veľkú fľašu pre celodennú hydratáciu a praktický variabilný box na každú desiatu, máme pre vás skvelý set obľúbenej značky b.box

 

Výhodný set sa skladá z 2 obľúbených produktov vo fialovej farbe!

 

Nerezová termofľaša so slamkou - fialová s praktickým silikónovým pútkom s objemom 1 litra, ktorá udrží tekutiny studené až 46 hodín!

 

Box na občerstvenie stredný - lilac pop je krabička do ktorej zabalíte nespočetné množstvo rôznych druhov desiat, vďaka jednej variabilnej a dve oddeleným priehradkám. Flexibilné silikónové tesnenie umožní vložiť do krabičky celý kus ovocia (napr. jablko) alebo obľúbený muffin. Krabička má navyše aj praktickú silikónovú rukoväť.

 

Set je vhodný nielen pre väčšie deti od 6 rokov, ale aj dospelých! Nerezová termofľaša a stredná veľkosť boxu budú skvelým parťákom nielen na leto a prázdninové aktivity, ale aj do školy, práce, na výlety, šport, dovolenku, jednoducho kamkoľvek. Obľúbenú desiatu a dostatok tekutín, budete môcť mať kdekoľvek so sebou a navyše v štýlovom a praktickom prevedení.

 

Údržba: Produkty pred prvým a po každom použití rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prípravkom na riad. Na vyčistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky, ale odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad.

 

Informácie o tomako sa starať o výrobky b.box

Farba: fialová

Věk: od 3 let, od 6 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz