Termoska na jedlo mini - divoká ružová 210 ml

Malá termoska na desiatu či príkrmy v roztomilom dizajne.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

19.6 €
16.2 € Bez DPH

Jedlo s kamarátmi na cestách je zábava! Malá termoska austrálskej značky b.box je vyrobená z vysoko kvalitnej, odolnej nerezovej ocele. Dvojitý plášť zaistí jedlu tú správnu teplotu. Nech už sa vydáte na cesty kamkoľvek, s našou termoskou ste jednoducho na malú desiatu vždy pripravení.

 

Vďaka širokému hrdlu sa termoska ľahko plní a je vhodná pre malé aj veľké deti. Objem 210 ml je ideálna veľkosť pre niečo malé na zahryznutie, detské príkrmy, pyré, jogurt či ovocie či zeleninu. Unikátny „stop“ systém dovolí rodičom viečko utiahnuť presne tak, aby si ho deti mohli sami otvoriť. "Ja sám" je heslo značky b.box = podporujeme samostatnosť detí. 

 

Termoska udrží jedlo teplé po dobu až 4 hodín a chladné až 6 hodín

Tip: Pred naplnením termosky teplou desiatou nalejte do termosky na dve minúty horúcu vodu a nechajte termosku prehriať.

 

  • Vhodné pre deti už od 4 mesiacov
  • Vhodné pre deti do škôlky alebo školy
  • Netečúci 
  • Udrží jedlo teplé až 4 hodiny a studené až 6 hodín
  • Ľahko sa otvára

 

Materiál: viečko - PP, silikón; termoska - nerezová oceľ a PP

Vyrobené bez použitia BPA, BPS, ftalátov a PVC

Objem: 210 ml

Váha: 190 g

Rozmery: 17,5 x 10 cm

 

Údržba: Pred prvým aj každým použitím umyte jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke s prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky. Neodporúčame umývať v umývačke riadu, farby a polepky na produktoch môžu umývaním v umývačke časom vyblednúť. Toto nemá vplyv na podstatu výrobku a nepovažuje sa za dôvod na reklamáciu.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami či potravinami, môže dôjsť ku korózii. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Termosku nikdy nedávajte do mikrovlnnej rúry! 

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

 

Farba: fialová, růžová, vzorované, zelená, šedá

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP)

Veľkosť: malá

Věk: od 12 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty