Termo taška na desiatu - oodles of noodles

Na čerstvé občerstvenie a obedy. Jednoduchá údržba.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

30.80 €
25.45 € Bez DPH

Máte radi varenie v štýle b.box? Tento termoobal udrží vaše potraviny čerstvé ešte dlhšie! Dizajnéri b.boxu navrhli termoobal bez spojov, takže prípadné nečistoty sa dajú veľmi ľahko zotrieť vlhkou handričkou a zvyšky sa nelepia na švy - to predsa nechceme :-)! Do tohto termoobalu sa zmestia rôzne kombinácie ďalších produktov b.box: termosky na jedlo, všetky veľkosti snack boxov a ďalšie!

Bočné sieťované vrecko na fľašu s nápojom, jednoduché otváranie na zips a veľká rukoväť na prenášanie - to sú drobnosti, vďaka ktorým budete s touto termotaškou radi cestovať alebo chodiť do školy a na krúžky!

Materiál: vonkajší 100% polyester, vnútorný PVA a PU

Rozmery: 250 x 285 x 90 mm

Farba: fialová

Věk: od 12 měsíců, od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.